Darmowe Gry

Kto to Powiedział?

Gra w vip

Kto to powiedział?

Kto to Powiedział? Ocena: 5/10

Gra kto to powiedział?

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta gra jest walka między Megan Fox i Mike Tyson. Pojawia się zdanie, które powiedział, Megan Fox i Mike Tyson, i trzeba odgadnąć, kto powiedział to zdanie tych dwóch gwiazd, klikając na twarzy za pomocą myszy. Megan Fox jest znana aktorka wychodzi w dużych filmach. Bokser Mike Tyson jest laureatem wielu nagród. Obaj mówili wiele zwrotów, które stały się znane, teraz trzeba rozpoznać, która z nich powiedział, że wyrażenie. Identyfikuje wyrażenia i zdobywać punkty, jeśli się domyślić, który z dwóch mówił zdanie.Słynny randki gry pomiędzy dwoma gwiazdami.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7889 razy on-line. Klasyfikacja 2806 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 74 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7889 razy
Kto to Powiedział?

Skrawki słynnej aktorki. Skrawki bokser znany z nagrodami. Zwroty, które zostały wspomniane przez gwiazdy i trzeba określić, które z tych dwóch znaków jest autorem cytatu. Masz do identyfikacji autora każdej wypowiedzi, które pojawiają się na ekranie. Kliknij myszką na jeden z dwóch, kiedy myślisz, że jesteś właściwą osobą. Można zdobywać punkty, jeśli odgadnąć, która z nich powiedział te słowa wcześniej. Jeśli masz dobrą pamięć i jesteś dobry z odliczeń, które mogą mieć swoje ulubione gry. Jeśli jesteś fanem Megan Fox i Mike Tyson ta gra będzie się podoba.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Kto to Powiedział? w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra VIP o nazwie Kto to Powiedział?. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Kto to Powiedział? i jest to związane VIP. Nasza nowa gra Kto to Powiedział? jest jedna z najlepszych gier VIP znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Kto to Powiedział?, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Kto to Powiedział?
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry vip

Super Mr.Bean GRAĆ ►

Super mr.bean

3
3 po 10 - 20760 głosów
Zagrał
238246
razy

Wiemy, że Mr Bean to dziwny facet i lubi robić sztuczki. Ale czy możesz sobie wyobrazić Mr Bean ubrany z następujących znaków: Superman, Batman, The Incredibles, transformatorów i Super Mario? Czy można sobie wyobrazić co będzie, jeśli Jaś Fasola ma głowę Batman, ale Super Mario ciała? Let\'s play this game super zabawa, a znajdziesz odpowiedź! Staraj się nie śmiać też! W tym celu należy klikn& ...

Funkcjonować moja twarz GRAĆ ►

Funkcjonować moja twarz

4
4 po 10 - 14916 głosów
Zagrał
124628
razy

Jesteś chirurga sławna. Zrób to jak piękna i seksowna jak to możliwe powiększenie warg, policzków i powiek implantów, za pomocą myszy

Kalkulator miłości GRAĆ ►

Kalkulator miłości

5
5 po 10 - 1588 głosów
Zagrał
35238
razy

W tej grze masz do wprowadzenia nazwy 2 znanych i sprawdzić zgodność między nimi. Po pierwsze, umieszczenie nazwy i raz masz kalkulator zrobi resztę.