Darmowe Gry

Ubieranie Się Mowy

Gra w vip

Ubieranie się mowy

Ubieranie Się Mowy Ocena: 4/10

Gra ubieranie się mowy

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze, trzeba ubierać Michelle Obama, który ma wygłosić przemówienie na konwencji swojej partii politycznej. Ona jest żoną Baracka Obamy, a więc pierwsza dama Stanów Zjednoczonych. Aby ubrać kobietę, trzeba kliknąć na ubrania, które lubisz i przeciągnąć je do sylwetki Michelle Obama. Zasłynęła mowie jak ten, który dał do wsparcia i prosić o głosy dla męża. Jest to bardzo znany i wpływowy. Kiedy przemawia publicznie musi być ubrany w stonowany i elegancki. Nie można nosić kolory i nadruki.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7644 razy on-line. Klasyfikacja 2836 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 26 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7644 razy
Ubieranie Się Mowy

Ubieranie się kobietę czy mężczyznę w przemówieniu mają swoje własne cechy. Musisz być ubrany w stonowany i elegancki, bez koloru, bez rysunków lub grafik. Nie należy nosić biżuterii, które są uderzające. Mocne kolory są zakazane na kamery, które są nieprawidłowe lub że mogą zakłócić widok tych, którzy słuchają. Musimy poważnie obraz. Musimy przekazać zaufanie. Tak więc najlepiej jest nosić stylowe ubrania bez uwagi. Naszym bohaterem jest kobieta, tak używany do wystąpień publicznych i zawsze nosi eleganckie garnitury i nic flash.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Ubieranie Się Mowy w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra VIP o nazwie Ubieranie Się Mowy. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Ubieranie Się Mowy i jest to związane VIP. Nasza nowa gra Ubieranie Się Mowy jest jedna z najlepszych gier VIP znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Ubieranie Się Mowy, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Ubieranie Się Mowy
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry vip

Super Mr.Bean GRAĆ ►

Super mr.bean

3
3 po 10 - 20760 głosów
Zagrał
238246
razy

Wiemy, że Mr Bean to dziwny facet i lubi robić sztuczki. Ale czy możesz sobie wyobrazić Mr Bean ubrany z następujących znaków: Superman, Batman, The Incredibles, transformatorów i Super Mario? Czy można sobie wyobrazić co będzie, jeśli Jaś Fasola ma głowę Batman, ale Super Mario ciała? Let\'s play this game super zabawa, a znajdziesz odpowiedź! Staraj się nie śmiać też! W tym celu należy klikn& ...

Funkcjonować moja twarz GRAĆ ►

Funkcjonować moja twarz

4
4 po 10 - 14916 głosów
Zagrał
124628
razy

Jesteś chirurga sławna. Zrób to jak piękna i seksowna jak to możliwe powiększenie warg, policzków i powiek implantów, za pomocą myszy

Kalkulator miłości GRAĆ ►

Kalkulator miłości

5
5 po 10 - 1588 głosów
Zagrał
35238
razy

W tej grze masz do wprowadzenia nazwy 2 znanych i sprawdzić zgodność między nimi. Po pierwsze, umieszczenie nazwy i raz masz kalkulator zrobi resztę.