Darmowe Gry

Umieść na piżamę

Gra w ubieranki

Umieść na piżamę

Umieść na piżamę Ocena: 6/10

Gra Umieść na piżamę

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

María jest snem, a ona ma obowiązek zaznaczyć na piżamę. Aby to zrobić, musisz kliknąć ubrania i przeciągania w sylwetkę Marii. Jeśli zmienisz włosów, który gładzisz perukę, że nosi w głowie ruchy myszy w innym miejscu i będzie można kliknąć w peruce, że chcesz nosić María, przez ruch myszą.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 8239 razy on-line. Klasyfikacja 2051 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 288 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 8239 razy
Umieść na piżamę

koszule nocne, pidżamy, gry dziewcząt,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Umieść na piżamę w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Ubieranki o nazwie Umieść na piżamę. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Umieść na piżamę i jest to związane Ubieranki. Nasza nowa gra Umieść na piżamę jest jedna z najlepszych gier Ubieranki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Umieść na piżamę, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Umieść na piżamę
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry ubieranki

Modny Myszka Miki i Myszka Minnie GRAĆ ►

Modny Myszka Miki i Myszka Minnie

5
5 po 10 - 26362 głosów
Zagrał
280579
razy

Mysz Słodkie ubrać. W tej grze musisz ubrać te ładne myszy w górę. Wybierz ubrania oboje mogą nosić, i baw się dobrze! Odzież dla najbardziej ukochanych przez dzieci. W tej grze możesz ubierać te urocze myszy, a tym samym wybrać ubrania, które musisz nosić. Baw się dobrze! Masz do wyboru kilka modeli ubrań umieścić tych w grze. Masz buty dla obu. Możesz wybrać suknię i koszulę dla niego. Mo ...

Spongebob opatrunkowy i farbowanie GRAĆ ►

Spongebob opatrunkowy i farbowanie

4
4 po 10 - 4894 głosów
Zagrał
77235
razy

Jeśli klikniesz prawym panelu tej grze SpongeBob można zmieniać kolory ubrań na Boba, ale również wszystkie kolory w scenie, w której się znajduje. Tylko nacisnąć każdy przycisk i element wyboru zmieni kolor. Kiedy skończysz, możesz wydrukować zdjęcie utworzoną. Możesz wyłączyć dźwięk, naciskając przycisk głośnika. Aby zacząć od początku, naciśnij przycisk od&# ...

Sonic i Odzież GRAĆ ►

Sonic i Odzież

4
4 po 10 - 14470 głosów
Zagrał
73746
razy

Gra, aby móc dostosować swój ulubiony Sega, Sonic, może zmienić włosów, okulary, rękawice, buty, i wszystko, co chcesz zrobić to inaczej i za każdym razem mając niestandardowej kolekcji.