Darmowe Gry

Ubierz Michelle Obama

Gra w ubieranki

Ubierz Michelle Obama

Ubierz Michelle Obama Ocena: 5/10

Gra Ubierz Michelle Obama

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze, trzeba ubierać Michelle Obama. Ona jest sławna, bo jest żoną Baracka Obamy, a więc pierwsza dama Stanów Zjednoczonych. Aby ubrać model, trzeba kliknąć na ubrania i akcesoria, które chcesz i przeciągnąć je do sylwetki Michelle Obama. Masz mnóstwo kostiumów do Państwa dyspozycji, z kombinezony, kurtki, spódnice, sukienki, buty, koszulki, biżuteria i inne akcesoria mody. Musisz dać przemówienie i musi przejść ładny i elegancki. Michelle Obama zasłynął przemówieniu na konwencji swojej partii politycznej.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7208 razy on-line. Klasyfikacja 3144 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 66 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7208 razy
Ubierz Michelle Obama

Michelle Obama jest pierwsza dama USA, żona prezydenta, choć słynie z wielu działań. Ona jest bardzo zaangażowany w życie polityczne swojego męża. Kobieta, która pracowała w wielu działaniach społecznych. Promuje zdrowe żywienie dzieci i otyłość walki, która w ich kraju jest choroba. Ona jest bardzo kochany i podziwiany. Brał udział w różnych programach i odcinków seriali telewizyjnych. W tej grze musisz przygotować strój dla niej wygłosić mowę, powinien być elegancki, dobrze ubrany, jak zawsze jest, który jest uważany za jeden z najlepszych kobiet ubranych w jej kraju.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Ubierz Michelle Obama w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Ubieranki o nazwie Ubierz Michelle Obama. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Ubierz Michelle Obama i jest to związane Ubieranki. Nasza nowa gra Ubierz Michelle Obama jest jedna z najlepszych gier Ubieranki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Ubierz Michelle Obama, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Ubierz Michelle Obama
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry ubieranki

Modny Myszka Miki i Myszka Minnie GRAĆ ►

Modny Myszka Miki i Myszka Minnie

5
5 po 10 - 26362 głosów
Zagrał
281324
razy

Mysz Słodkie ubrać. W tej grze musisz ubrać te ładne myszy w górę. Wybierz ubrania oboje mogą nosić, i baw się dobrze! Odzież dla najbardziej ukochanych przez dzieci. W tej grze możesz ubierać te urocze myszy, a tym samym wybrać ubrania, które musisz nosić. Baw się dobrze! Masz do wyboru kilka modeli ubrań umieścić tych w grze. Masz buty dla obu. Możesz wybrać suknię i koszulę dla niego. Mo ...

Spongebob opatrunkowy i farbowanie GRAĆ ►

Spongebob opatrunkowy i farbowanie

4
4 po 10 - 4894 głosów
Zagrał
77916
razy

Jeśli klikniesz prawym panelu tej grze SpongeBob można zmieniać kolory ubrań na Boba, ale również wszystkie kolory w scenie, w której się znajduje. Tylko nacisnąć każdy przycisk i element wyboru zmieni kolor. Kiedy skończysz, możesz wydrukować zdjęcie utworzoną. Możesz wyłączyć dźwięk, naciskając przycisk głośnika. Aby zacząć od początku, naciśnij przycisk od&# ...

Sonic i Odzież GRAĆ ►

Sonic i Odzież

4
4 po 10 - 14472 głosów
Zagrał
74541
razy

Gra, aby móc dostosować swój ulubiony Sega, Sonic, może zmienić włosów, okulary, rękawice, buty, i wszystko, co chcesz zrobić to inaczej i za każdym razem mając niestandardowej kolekcji.