Darmowe Gry

Michelle Obama: Modne Odzież

Gra w ubieranki

Michelle Obama: Modne Odzież

Michelle Obama: Modne Odzież Ocena: 5/10

Gra Michelle Obama: Modne Odzież

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze, trzeba ubierać się przez komputer sławna Michelle Obama, pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, w modne ubrania. Ubierać się jej, trzeba kliknąć na ikony, które pojawiają się w prawej części ekranu i wybrać odzież, że lubisz bardziej je za pomocą myszy.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6107 razy on-line. Klasyfikacja 2852 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 120 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6107 razy
Michelle Obama: Modne Odzież

Ubierz sławna, odzież, Michelle Obama, sukienka za pomocą komputera,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Michelle Obama: Modne Odzież w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Ubieranki o nazwie Michelle Obama: Modne Odzież. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Michelle Obama: Modne Odzież i jest to związane Ubieranki. Nasza nowa gra Michelle Obama: Modne Odzież jest jedna z najlepszych gier Ubieranki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Michelle Obama: Modne Odzież, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Michelle Obama: Modne Odzież
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry ubieranki

Modny Myszka Miki i Myszka Minnie GRAĆ ►

Modny Myszka Miki i Myszka Minnie

5
5 po 10 - 26362 głosów
Zagrał
281324
razy

Mysz Słodkie ubrać. W tej grze musisz ubrać te ładne myszy w górę. Wybierz ubrania oboje mogą nosić, i baw się dobrze! Odzież dla najbardziej ukochanych przez dzieci. W tej grze możesz ubierać te urocze myszy, a tym samym wybrać ubrania, które musisz nosić. Baw się dobrze! Masz do wyboru kilka modeli ubrań umieścić tych w grze. Masz buty dla obu. Możesz wybrać suknię i koszulę dla niego. Mo ...

Spongebob opatrunkowy i farbowanie GRAĆ ►

Spongebob opatrunkowy i farbowanie

4
4 po 10 - 4894 głosów
Zagrał
77916
razy

Jeśli klikniesz prawym panelu tej grze SpongeBob można zmieniać kolory ubrań na Boba, ale również wszystkie kolory w scenie, w której się znajduje. Tylko nacisnąć każdy przycisk i element wyboru zmieni kolor. Kiedy skończysz, możesz wydrukować zdjęcie utworzoną. Możesz wyłączyć dźwięk, naciskając przycisk głośnika. Aby zacząć od początku, naciśnij przycisk od&# ...

Sonic i Odzież GRAĆ ►

Sonic i Odzież

4
4 po 10 - 14472 głosów
Zagrał
74541
razy

Gra, aby móc dostosować swój ulubiony Sega, Sonic, może zmienić włosów, okulary, rękawice, buty, i wszystko, co chcesz zrobić to inaczej i za każdym razem mając niestandardowej kolekcji.