Darmowe Gry

Utwórz Nowy Superbohatera

Gra w Superman

Utwórz Nowy Superbohatera

Utwórz Nowy Superbohatera Ocena: 5/10

Gra Utwórz Nowy Superbohatera

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze musisz stworzyć własnego superbohatera, takich jak komiksy czy filmy. Aby stworzyć własnego bohatera, musisz wybrać co elementy, start z oczu, ust, maski, skóra, ramion, rąk, ciała, pleców, nóg, stóp i krwi. Musisz stworzyć własnego bohatera z kostiumach Batman, Superman, Spiderman i inne superheroes bardziej znanych. Za pomocą klawiszy strzałek, aby przenieść superbohatera i ikony, które wskazują następne i poprzednie myszy.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 35435 razy on-line. Klasyfikacja 498 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 1456 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 35435 razy
Utwórz Nowy Superbohatera

Lubisz superbohaterów? Teraz możesz tworzyć własne w tej grze Supermana, ponieważ można utworzyć nową wersję Man of Steel. Można zdefiniować każdy element osoby, z cechami fizycznymi, które strój nosić. Nie trzeba tworzyć Supermana, możesz żądany znak lub stworzyć nowego bohatera ze wszystkimi elementami. To jest być kreatywnym. Pomyśl byś miał uprawnienia. To wszystko może zrobić ludzie nie mogą jak latanie, strzelać błyskawicami, mają siłę, przejść pod wodą, pływające w przestrzeni, jest odporny na broń, niewidzialny, itp.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Utwórz Nowy Superbohatera w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Superman o nazwie Utwórz Nowy Superbohatera. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Utwórz Nowy Superbohatera i jest to związane Superman. Nasza nowa gra Utwórz Nowy Superbohatera jest jedna z najlepszych gier Superman znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Utwórz Nowy Superbohatera, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Utwórz Nowy Superbohatera
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Superman

Superman Pływa GRAĆ ►

Superman Pływa

5
5 po 10 - 4490 głosów
Zagrał
66135
razy

W tej grze jesteś Superman i lecisz. Wrogowie są rozbite szkło. Do it, you clik i przytrzymaj lewy przycisk myszy, aby nie zejść.

Wyrzynarki Superbohater GRAĆ ►

Wyrzynarki Superbohater

5
5 po 10 - 7726 głosów
Zagrał
57679
razy

W tej grze masz do układanki niektórych Superbohater. Bo, to kliknięcie lewym przyciskiem myszy, aby wybrać utwór lub grupy elementów i najechaniu wskaźnikiem myszy, aby przenieść część lub grupa elementów. Dostosowania zostanie automatycznie podczas regulacji jednym kawałku do innej części lub elementów różnych.

Dwa w Jednym Super Bohaterów GRAĆ ►

Dwa w Jednym Super Bohaterów

4
4 po 10 - 1286 głosów
Zagrał
45155
razy

W tej grze musisz wybrać idealny strój swoich dwóch ulubionych super bohaterów. Aby stworzyć idealny strój, trzeba skręcić w ruletkę, aby wybrać jedną głowę i będzie zatrzymać ruletkę, gdy masz głowę, że chcesz. Po, trzeba skręcić w drugą w ruletkę, aby wybrać garnitur i przestaniesz inne ruletkę, gdy masz garnitur, który chcesz. Aby zatrzymać ruletkę, kliknij ikonę \"Stop ...