Darmowe Gry

Pierwszy Osoba Strzelec w 3D

Gra w strzelanki

Pierwszy osoba strzelec w 3d

Pierwszy Osoba Strzelec w 3D Ocena: 7/10

Gra pierwszy osoba strzelec w 3d

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Jest to darmowa gra na linii, chociaż jest to gra 3D strzelanki. Spotkanie niebezpieczne zombie i najemników. Używaj różnych rodzajów broni, aby je zniszczyć i znajdź drogę do wyjścia na każdym poziomie. Ciesz się wysokiej jakości grafiki 3D przy użyciu klawiszy ze strzałkami, A i D klucze krok w lewo i prawo, myszki do celowania, klawisz sterujący do strzelania i spacja do skoku.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7343 razy on-line. Klasyfikacja 2730 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 120 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7343 razy
Pierwszy Osoba Strzelec w 3D

Ten gatunek centruje grę na broń i pocisk broni opartej na walkę poprzez perspektywy pierwszej osoby, co oznacza, że gracz przeżywa akcję oczami bohatera.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Pierwszy Osoba Strzelec w 3D w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Strzelanki o nazwie Pierwszy Osoba Strzelec w 3D. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Pierwszy Osoba Strzelec w 3D i jest to związane Strzelanki. Nasza nowa gra Pierwszy Osoba Strzelec w 3D jest jedna z najlepszych gier Strzelanki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Pierwszy Osoba Strzelec w 3D, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Pierwszy Osoba Strzelec w 3D
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry strzelanki

Strzelać Docelowego GRAĆ ►

Strzelać docelowego

6
6 po 10 - 11152 głosów
Zagrał
111750
razy

Strzelajcie do celów, tak jak oni krokiem we właściwym kierunku. Uderzyć w wielu częściach ciała jak możesz przed cele dotrzeć do końca toru. Różne części ciała są różne ilości punktów warte. Paliwa do prasy przestrzeń bar lub kliknij na ci bar w grze. Strzelajcie do światła dla premii punkty!

Mech Wojni GRAĆ ►

Mech wojni

7
7 po 10 - 2562 głosów
Zagrał
42792
razy

Jest rok 2199, a świat sportu jest największym rozrywki "mech Wojni". Jesteś nowy mech pilota, a chcesz etch swoje nazwisko w historii.