Darmowe Gry

Podbić Imperium Zombie

Gra w strategiczne

Podbić imperium zombie

Podbić Imperium Zombie Ocena: 6/10

Gra podbić imperium zombie

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W ten wolny na grze online, musisz podbić świat zombie. Istnieją dwa obozy, Wschodniej i Zachodniej zombie, a oni są w stanie wojny. Musisz wybrać jeden bawić się na początku, a potem podbój to wszystko zależy od ciebie. Podobnie jak wszystkie gier strategicznych, musisz być świadomy swoich żołnierzy, modernizacje i ataków. Kto wygra tę wojnę światową zombie?

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7131 razy on-line. Klasyfikacja 3111 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 72 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7131 razy
Podbić Imperium Zombie

Gra strategiczna to gra, w której gracz inteligencja i podejmowania decyzji, umiejętności mają znaczenie w wyniku gry, a może określić zwycięstwo w ​​grze. Mnóstwo gier strategicznych wymaga myślenia i wysoką świadomość sytuacyjną.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Podbić Imperium Zombie w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Strategiczne o nazwie Podbić Imperium Zombie. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Podbić Imperium Zombie i jest to związane Strategiczne. Nasza nowa gra Podbić Imperium Zombie jest jedna z najlepszych gier Strategiczne znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Podbić Imperium Zombie, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Podbić Imperium Zombie
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry strategiczne

Dążenie do Monet Skarb GRAĆ ►

Dążenie do monet skarb

5
5 po 10 - 3242 głosów
Zagrał
37568
razy

Ukryj monet swoich skarbów na swojej stronie ekranu i pułapki kopalniach zbyt. Musisz znaleźć skarb monet z wrogiem, przed wrogiem znaleźć Ciebie. Jeśli znajdziesz skarb wroga, musisz dogrywki, ale jeśli znajdę jedną ze swoich pułapek, utracisz obrotów. Play the Game. Gra pochodzi z Disney.co.uk Gry.

Obrony Planety Astrum GRAĆ ►

Obrony planety astrum

6
6 po 10 - 2614 głosów
Zagrał
36495
razy

Astrum jest planeta z dużym złożeniu uranu, głównych zasobów. Musisz chronić naszą planetę z zamachu! Graj za pomocą myszki i baw się dobrze!

Wybuchowych Klejnotów GRAĆ ►

Wybuchowych klejnotów

3
3 po 10 - 1560 głosów
Zagrał
20017
razy

W tym wciągająca gra, trzeba zniszczyć klejnoty, które mają ten sam kolor i uniknąć kamieni z różnych kolorów nie zgnieść. Najechaniu wskaźnikiem myszy przesunąć. Tracisz meczu, gdy któreś skruszył trzy kamienie w różnych kolorach.