Darmowe Gry

Minecraft Wieża Obrona

Gra w strategiczne

Minecraft wieża obrona

Minecraft Wieża Obrona Ocena: 6/10

Gra minecraft wieża obrona

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Czy kiedykolwiek grałeś Minecraft? Teraz możesz grać w tę grę na linii wieża obrona w wersji Minecraft. Jest to gra, w której gracze budowlane są wolne do budowania czegokolwiek. W tej grze trzeba zbudować drogę i obrony przed zagrożeniami wieżami z kamienia. Pokonaj wrogów i zbieraj punkty kupić więcej wieże. Po każdej fali pojawi się coraz silniejsze wrogów.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 10597 razy on-line. Klasyfikacja 1933 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 214 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 10597 razy
Minecraft Wieża Obrona

Obrońcy wieży gra w Minecraft.Oryginalna gra Minecraft został wydany w 2011 roku, ale wcześniej upublicznione kilka wersji próbnych od 2009 roku. Jeśli masz twórczą duszę i lubię tworzyć i budować, na pewno będzie miłość Minecraft.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Minecraft Wieża Obrona w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Strategiczne o nazwie Minecraft Wieża Obrona. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Minecraft Wieża Obrona i jest to związane Strategiczne. Nasza nowa gra Minecraft Wieża Obrona jest jedna z najlepszych gier Strategiczne znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Minecraft Wieża Obrona, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Minecraft Wieża Obrona
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry strategiczne

Dążenie do Monet Skarb GRAĆ ►

Dążenie do monet skarb

5
5 po 10 - 3242 głosów
Zagrał
37704
razy

Ukryj monet swoich skarbów na swojej stronie ekranu i pułapki kopalniach zbyt. Musisz znaleźć skarb monet z wrogiem, przed wrogiem znaleźć Ciebie. Jeśli znajdziesz skarb wroga, musisz dogrywki, ale jeśli znajdę jedną ze swoich pułapek, utracisz obrotów. Play the Game. Gra pochodzi z Disney.co.uk Gry.

Obrony Planety Astrum GRAĆ ►

Obrony planety astrum

6
6 po 10 - 2614 głosów
Zagrał
36634
razy

Astrum jest planeta z dużym złożeniu uranu, głównych zasobów. Musisz chronić naszą planetę z zamachu! Graj za pomocą myszki i baw się dobrze!

Wybuchowych Klejnotów GRAĆ ►

Wybuchowych klejnotów

3
3 po 10 - 1560 głosów
Zagrał
20139
razy

W tym wciągająca gra, trzeba zniszczyć klejnoty, które mają ten sam kolor i uniknąć kamieni z różnych kolorów nie zgnieść. Najechaniu wskaźnikiem myszy przesunąć. Tracisz meczu, gdy któreś skruszył trzy kamienie w różnych kolorach.