Darmowe Gry

Trajektorii Kuli

Gra w sportowe

Trajektorii kuli

Trajektorii Kuli Ocena: 6/10

Gra trajektorii kuli

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tym gier komputerowych, musisz dostać piłkę do obręczy tyle razy, ile można w ciągu jednej minuty. Aby dostać piłkę, musisz obliczyć trajektorię piłki. Do obliczania trajektorii lotu piłki, należy kliknąć piłkę i gdy kliknięciu piłkę, obliczania trajektorii lotu piłki, poruszając myszą.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6516 razy on-line. Klasyfikacja 2847 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 118 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6516 razy
Trajektorii Kuli

się piłka, koszykówka, obliczyć trajektorię,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Trajektorii Kuli w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Sportowe o nazwie Trajektorii Kuli. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Trajektorii Kuli i jest to związane Sportowe. Nasza nowa gra Trajektorii Kuli jest jedna z najlepszych gier Sportowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Trajektorii Kuli, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Trajektorii Kuli
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry sportowe

Piłka ręczna,ostatni minut GRAĆ ►

Piłka ręczna,ostatni minut

5
5 po 10 - 11742 głosów
Zagrał
81858
razy

Francuski zespół traci do Irlandii, zostawiając tylko minuta, musisz Wynik w ostatniej minucie, maksymalna liczba goli w razie potrzeby. Czy do korzystania z myszki do poruszania się gracza.

Surf między Rekiny GRAĆ ►

Surf między rekiny

6
6 po 10 - 4628 głosów
Zagrał
67724
razy

Lubisz surfować? W tej grze masz surfowanie pomiędzy rekinów i anothers przeszkód: gumy pierścień lub ratownicze, niebezpieczne fale ... Ta gra jest chiński mandaryński. Instrukcje: użyj klawiszy strzałek, aby przenieść i spacji, aby przejść.

Plaża Piłka Siatkowa GRAĆ ►

Plaża piłka siatkowa

5
5 po 10 - 4456 głosów
Zagrał
54637
razy

Jesteś na plaży z przyjaciółmi. Jesteś gry piłka siatkowa. Gra jest w Chinach. Instrukcje: Użyj myszki, aby przejść i rzucać piłkę.