Darmowe Gry

Spider-Man 2: Słowa

Gra w Spiderman

Spider-Man 2: Słowa

Spider-Man 2: Słowa Ocena: 6/10

Gra Spider-Man 2: Słowa

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Literow słowa i wznoszenia budynków pomóc zachować Spiderman miasto bezpieczne z Doc Ock!. Twoim celem jest postęp w ramach każdego Spiderman poziomie pisowni wyrazów. W zależności od trybu gry, poziom jest gotowy, kiedy osiągnie Spiderman góry budynku lub uzupełnia head to head konfrontacji z Doktor Octopus.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 238439 razy on-line. Klasyfikacja 35 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 15480 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 238439 razy
Spider-Man 2: Słowa

Słowo gier, gry Spiderman zaklęcie, zaklęcie słowa,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Spider-Man 2: Słowa w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Spiderman o nazwie Spider-Man 2: Słowa. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Spider-Man 2: Słowa i jest to związane Spiderman. Nasza nowa gra Spider-Man 2: Słowa jest jedna z najlepszych gier Spiderman znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Spider-Man 2: Słowa, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Spider-Man 2: Słowa
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Spiderman

Spider-Man kontra Venom GRAĆ ►

Spider-Man kontra Venom

6
6 po 10 - 127012 głosów
Zagrał
1991612
razy

Co chcesz grać Spiderman? W tej grze możesz wybrać, czy chcesz być Spiderman lub inny bohater w walce na śmierć i życie w trzech wymiarach. Musisz wziąć udział w walce między dwoma superbohaterów, użyj klawiatury, aby kopać kopanie, wykrawanie, skoki czy rzucanie piłki energii. Masz różne uprawnienia można użyć do walki. Musisz pokonać swojego przeciwnika. Możesz wybrać postać, któr&# ...

Spider-Man przed siłami zła GRAĆ ►

Spider-Man przed siłami zła

4
4 po 10 - 23726 głosów
Zagrał
283166
razy

zła dokonała w Nowym Jorku. Musisz whipe ulice czyste!. Za pomocą klawiszy kursora do poruszania się po ekranie i spacji, aby strzały pająk internecie.

Doktor Octopus w Mieście GRAĆ ►

Doktor Octopus w Mieście

7
7 po 10 - 17356 głosów
Zagrał
243353
razy

Za pomocą klawiszy kursora, aby przejść przez lekarza Octupus budynków w mieście, z spacji można użyć ich macki do ataku i zniszczenia budynków widać. Trzeba zniszczyć wszystkie budynki na ekranie, aby móc przejść do następnego etapu, ale zauważ, że za każdym razem staje się bardziej skomplikowana, gdyż pojawi się więcej policyjnych samochodów.