Darmowe Gry

Zapisz Świata Inwazja Obcych

Gra w samoloty

Zapisz Świata inwazja obcych

Zapisz Świata Inwazja Obcych Ocena: 6/10

Gra zapisz Świata inwazja obcych

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze, planeta Ziemia została napadnięta przez obcych i musisz uratować świat z super samolotu. Musisz strzelać do cudzoziemców, unikając, że nie zabijają cudzoziemców. Ci impuls lewy przycisk myszy, aby strzelać i najechaniu wskaźnikiem myszy przesunąć.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7681 razy on-line. Klasyfikacja 2082 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 362 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7681 razy
Zapisz Świata Inwazja Obcych

samolotów, cudzoziemców, strzelać,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Zapisz Świata Inwazja Obcych w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Samoloty o nazwie Zapisz Świata Inwazja Obcych. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Zapisz Świata Inwazja Obcych i jest to związane Samoloty. Nasza nowa gra Zapisz Świata Inwazja Obcych jest jedna z najlepszych gier Samoloty znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Zapisz Świata Inwazja Obcych, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Zapisz Świata Inwazja Obcych
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry samoloty

Pasażerów w Samolocie GRAĆ ►

Pasażerów w samolocie

6
6 po 10 - 13628 głosów
Zagrał
130112
razy

Weź gdzie pasażerowie chcą uzyskać przed ich wyczerpania cierpliwości. Im szybciej się dostać, gdzie chcesz iść, to są szczęśliwsi, a najwyższy wynik otrzymasz. Pasażer głową pokazuje jak dużo cierpliwości on lewo. Kolor jego koszula wskazuje przeznaczenia on chce przejść, a pismo w jego t-shirt jest pierwszą literę jego nazwy przeznaczenia. Na pokład, kliknij najpierw na pasaż ...

Uchylania się od Samolotu GRAĆ ►

Uchylania się od samolotu

7
7 po 10 - 12796 głosów
Zagrał
113233
razy

Jest to jedna z najlepszych gier ucieczce w powietrze, gdzie trzeba ograć samoloty z helikoptera, póki możesz. Gra Instrukcje: Użyj myszki, aby uniknąć samolotów, ponieważ w przypadku utraty gry. Trzeba ograć wojenne samoloty latające na niebie. Jest strefa bezpieczeństwa wokół każdej płaszczyzny, jeśli goni zakończy grę. Trzeba mieć wielkie umiejętności z kontroli lotu dla śmigłowców nie podc ...

Obrót Samolotu GRAĆ ►

Obrót samolotu

5
5 po 10 - 7554 głosów
Zagrał
77501
razy

W tej grze masz do zarządzania startów i lądowań lotniska w celu uniknięcia zderzenia i zminimalizować opóźnienia. Pracuj szybko, ale zachować czujność na wypadek konfliktów ruchu. Aby uniknąć ruchu samolotów, kliknij na samolot do stawienia się w panelu sterowania, w którym można dać startu i lądowania.