Darmowe Gry

Akrobacje z Płaszczyzną

Gra w samoloty

Akrobacje z płaszczyzną

Akrobacje z Płaszczyzną Ocena: 5/10

Gra akrobacje z płaszczyzną

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta darmowa gra na linii jest około powietrze wyścig, w którym trzeba przejść wyzwanie tor przeszkód w jak najkrótszym czasie można. Będziesz walczyć z czasem i trzeba będzie zakończyć ciasnych formie kursu slalom składający się z pływającymi pierścieniami które trzeba przejść zbieranie paliwa. Za pomocą klawiszy strzałek na klawiaturze pilota klapy samolotu i baw się dobrze!

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 8521 razy on-line. Klasyfikacja 2630 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 74 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 8521 razy
Akrobacje z Płaszczyzną

Ta gra jest bardzo podobna do posiadanych przez Red Bull o nazwie Red Bull powietrze wyścig mistrzostwo.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Akrobacje z Płaszczyzną w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Samoloty o nazwie Akrobacje z Płaszczyzną. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Akrobacje z Płaszczyzną i jest to związane Samoloty. Nasza nowa gra Akrobacje z Płaszczyzną jest jedna z najlepszych gier Samoloty znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Akrobacje z Płaszczyzną, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Akrobacje z Płaszczyzną
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry samoloty

Pasażerów w Samolocie GRAĆ ►

Pasażerów w samolocie

6
6 po 10 - 13628 głosów
Zagrał
132069
razy

Weź gdzie pasażerowie chcą uzyskać przed ich wyczerpania cierpliwości. Im szybciej się dostać, gdzie chcesz iść, to są szczęśliwsi, a najwyższy wynik otrzymasz. Pasażer głową pokazuje jak dużo cierpliwości on lewo. Kolor jego koszula wskazuje przeznaczenia on chce przejść, a pismo w jego t-shirt jest pierwszą literę jego nazwy przeznaczenia. Na pokład, kliknij najpierw na pasaż ...

Uchylania się od Samolotu GRAĆ ►

Uchylania się od samolotu

7
7 po 10 - 12800 głosów
Zagrał
115309
razy

Jest to jedna z najlepszych gier ucieczce w powietrze, gdzie trzeba ograć samoloty z helikoptera, póki możesz. Gra Instrukcje: Użyj myszki, aby uniknąć samolotów, ponieważ w przypadku utraty gry. Trzeba ograć wojenne samoloty latające na niebie. Jest strefa bezpieczeństwa wokół każdej płaszczyzny, jeśli goni zakończy grę. Trzeba mieć wielkie umiejętności z kontroli lotu dla śmigłowców nie podc ...

Obrót Samolotu GRAĆ ►

Obrót samolotu

5
5 po 10 - 7556 głosów
Zagrał
79533
razy

W tej grze masz do zarządzania startów i lądowań lotniska w celu uniknięcia zderzenia i zminimalizować opóźnienia. Pracuj szybko, ale zachować czujność na wypadek konfliktów ruchu. Aby uniknąć ruchu samolotów, kliknij na samolot do stawienia się w panelu sterowania, w którym można dać startu i lądowania.