Darmowe Gry

Samochody Wrak

Gra w samochodowe

Samochody wrak

Samochody Wrak Ocena: 6/10

Gra samochody wrak

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej darmowej grze na linii, jedynym celem jest zniszczyć przynajmniej samochodów oznaczonych się w górnej części ekranu.Żuraw znajduje się na górze układu, przez które wiele samochodów prędkości są uruchomione. Użyj strzałek na klawiaturze, aby przenieść żurawia i zyskać impuls hit samochody tak silny jak to możliwe wyburzyć piłkę. Oni nie będą się liczyć jako bezwypadkowego, dopóki nie zostaną odwrócone.Doskonała gra antystresowa. Jeśli podoba Ci się silnik i samochodów, polecamy stronę internetową: Wynajem Samochodów dla najlepszych samochodów z niskich cenach.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 8256 razy on-line. Klasyfikacja 2689 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 58 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 8256 razy
Samochody Wrak

Piłka rozbiórka jest ciężka stalowa kula, zazwyczaj wisiał dźwigu, który jest używany głównie do burzenia dużych budynków, choć ma wiele innych celów wyburzą. Choć piłka burzenie jest nadal najbardziej skutecznym sposobem na raze konkretną strukturę ramki, to spada w użyciu.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Samochody Wrak w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Samochodowe o nazwie Samochody Wrak. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Samochody Wrak i jest to związane Samochodowe. Nasza nowa gra Samochody Wrak jest jedna z najlepszych gier Samochodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Samochody Wrak, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Samochody Wrak
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry samochodowe

Szalony Policji Samochód GRAĆ ►

Szalony policji samochód

5
5 po 10 - 86752 głosów
Zagrał
549432
razy

Napęd tego samochodu policji tak szybko jak to możliwe! Naciśnij przycisk z lewej i prawej strzałki do kierowania, w górę iw dół klucze do kontroli prędkości i spacji, aby przejść.

Szalony Pogotowia GRAĆ ►

Szalony pogotowia

6
6 po 10 - 16372 głosów
Zagrał
169999
razy

Dysk ten ambulans jak najszybciej! Naciśnij przycisk z lewej i prawej strzałki do kierowania, w górę iw dół klucze do kontroli prędkości i spacji, aby przejść.

Wynajem Warsztaty GRAĆ ►

Wynajem warsztaty

2
2 po 10 - 13632 głosów
Zagrał
106211
razy

Zwiększenia państwa punktów przez dostarczanie usług na rzecz klientów korzystających wniosek jak pokazano. Program kontroli: wykorzystywanie swojej myszy mogą się poruszać.