Darmowe Gry

Samochody w Wałek Podstawki

Gra w samochodowe

Samochody w wałek podstawki

Samochody w Wałek Podstawki Ocena: 7/10

Gra samochody w wałek podstawki

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W ten wolny na grę na linii można dostać się do cieszyć wspaniałe trójwymiarowe grafiki. Celem jest wyścig o pierwsze miejsce wraz z jedenastoma innymi rywalami na ścieżce, która przypomina, że z roller coaster z powodu jego ogromnych stokach. Śledź przeciwników ściśle, aby zwiększyć szybkość. Jedź samochodem tak szybko jak to możliwe, aby uzyskać wysoki wynik! Naciśnij P, aby wstrzymać grę, i gdy gra jest w trybie pauzy, można badać ziemię, naciskając kontrolę lub przesunąć z klawiszami strzałek.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 5894 razy on-line. Klasyfikacja 3386 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 24 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 5894 razy
Samochody w Wałek Podstawki

Wałek Podstawki to bardzo popularna jazda rozrywki opracowane dla parków rozrywki. Jest to system kolejowy, który wznosi się w zaprojektowanych wzorców, które czasami mają jedno lub więcej inwersji, jak pionowe pętle, które z kolei kierowcy góry nogami krótko.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Samochody w Wałek Podstawki w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Samochodowe o nazwie Samochody w Wałek Podstawki. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Samochody w Wałek Podstawki i jest to związane Samochodowe. Nasza nowa gra Samochody w Wałek Podstawki jest jedna z najlepszych gier Samochodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Samochody w Wałek Podstawki, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Samochody w Wałek Podstawki
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry samochodowe

Szalony Policji Samochód GRAĆ ►

Szalony policji samochód

5
5 po 10 - 86752 głosów
Zagrał
549165
razy

Napęd tego samochodu policji tak szybko jak to możliwe! Naciśnij przycisk z lewej i prawej strzałki do kierowania, w górę iw dół klucze do kontroli prędkości i spacji, aby przejść.

Szalony Pogotowia GRAĆ ►

Szalony pogotowia

6
6 po 10 - 16372 głosów
Zagrał
169684
razy

Dysk ten ambulans jak najszybciej! Naciśnij przycisk z lewej i prawej strzałki do kierowania, w górę iw dół klucze do kontroli prędkości i spacji, aby przejść.

Wynajem Warsztaty GRAĆ ►

Wynajem warsztaty

2
2 po 10 - 13632 głosów
Zagrał
105900
razy

Zwiększenia państwa punktów przez dostarczanie usług na rzecz klientów korzystających wniosek jak pokazano. Program kontroli: wykorzystywanie swojej myszy mogą się poruszać.