Darmowe Gry

Poznaj Mars w 3D

Gra w samochodowe

Poznaj mars w 3d

Poznaj Mars w 3D Ocena: 6/10

Gra poznaj mars w 3d

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej darmowej gry 3D na linii pojawi się grać z sondy kosmicznej na Marsa wysłany, aby zapisać wszystkie satelity wadliwego działania. Za pomocą strzałek na klawiaturze do kierowania sondy. Uważaj wszystkie wydm, bo może nawet odwrócić. Mniej czasu poświęcasz aby dostać się do satelitów, tym lepiej. Masz również bezpłatny tryb woli, jeśli chcesz, aby przejść wokół tej planety.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7869 razy on-line. Klasyfikacja 2606 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 176 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7869 razy
Poznaj Mars w 3D

Eksploracja Marsa miało miejsce przez setki lat. Szczegółowe widoki planety od Ziemi inspirowane spekulacje na temat jego środowisku i życiu możliwe. Mars jest czwartą planetą od Słońca w Układzie Słonecznym, a to jest często określane jako Czerwonej Planety jak tlenek żelaza rozpowszechnione na jego powierzchni nadaje mu czerwonawy wygląd.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Poznaj Mars w 3D w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Samochodowe o nazwie Poznaj Mars w 3D. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Poznaj Mars w 3D i jest to związane Samochodowe. Nasza nowa gra Poznaj Mars w 3D jest jedna z najlepszych gier Samochodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Poznaj Mars w 3D, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Poznaj Mars w 3D
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry samochodowe

Szalony Policji Samochód GRAĆ ►

Szalony policji samochód

5
5 po 10 - 86752 głosów
Zagrał
549165
razy

Napęd tego samochodu policji tak szybko jak to możliwe! Naciśnij przycisk z lewej i prawej strzałki do kierowania, w górę iw dół klucze do kontroli prędkości i spacji, aby przejść.

Szalony Pogotowia GRAĆ ►

Szalony pogotowia

6
6 po 10 - 16372 głosów
Zagrał
169684
razy

Dysk ten ambulans jak najszybciej! Naciśnij przycisk z lewej i prawej strzałki do kierowania, w górę iw dół klucze do kontroli prędkości i spacji, aby przejść.

Wynajem Warsztaty GRAĆ ►

Wynajem warsztaty

2
2 po 10 - 13632 głosów
Zagrał
105900
razy

Zwiększenia państwa punktów przez dostarczanie usług na rzecz klientów korzystających wniosek jak pokazano. Program kontroli: wykorzystywanie swojej myszy mogą się poruszać.