Darmowe Gry

3D Puzzle Ruchu

Gra w puzzle

3D Puzzle Ruchu

3D Puzzle Ruchu Ocena: 5/10

Gra 3D Puzzle Ruchu

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Czy kiedykolwiek wyobrażał sobie gry 3D ruchomą układankę? Na pewno nie, bo wszystkie gry puzzle znane są jako części musisz umieścić otrzymać pełny obraz lub wzornictwo. Dzięki tej nowej wersji puzzle, gra jest jeszcze bardziej emocjonująca. Musisz się przenieść w kawałki, aż można dopasować je z innymi, ale wiele z nich jest wywrócone do góry nogami lub po przeciwnej stronie rysunku i trzeba by zwracać uwagę wiedzieć, co jest po prawej stronie. Naciśnij spację, aby obrócić kawałki.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7276 razy on-line. Klasyfikacja 2934 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 30 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7276 razy
3D Puzzle Ruchu

Zagadka to problem, który testuje inteligencję rozwiązać. W podstawowej układanki, jeden musi złożyć kawałki w logiczny sposób, aby wymyślić pożądanego rozwiązania. Czasami są one pomyślane jako forma rozrywki, ale mogą również wynikać z poważnych problemów matematycznych logistyczne.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie 3D Puzzle Ruchu w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Puzzle o nazwie 3D Puzzle Ruchu. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie 3D Puzzle Ruchu i jest to związane Puzzle. Nasza nowa gra 3D Puzzle Ruchu jest jedna z najlepszych gier Puzzle znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie 3D Puzzle Ruchu, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

3D Puzzle Ruchu
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry puzzle

Kopciuszek Puzzle GRAĆ ►

Kopciuszek Puzzle

6
6 po 10 - 9244 głosów
Zagrał
64859
razy

Klasyczna układanka zabawy z Kopciuszek w kolorowych 49 sztuk. Przeciągnij i upuść elementy, aby dopasować je do siebie.

Puzzle Dla Dzieci GRAĆ ►

Puzzle Dla Dzieci

5
5 po 10 - 6092 głosów
Zagrał
34689
razy

Puzzle dla dzieci, ponieważ jest to bardzo proste do zrobienia. Ma bardzo niską trudności. To jest tylko 9 sztuk. Łatwo jest wrócić do skomponuj. Zalecamy, aby pozwolić dzieciom zrobić to sam. Na zdjęciu widzimy lalkę Barbie. Jest to jeden z ulubionej lalki dziewcząt, więc lubię się bawić z tym zdjęciem. Rebuild to będzie bardzo proste, więc mogą zrobić to jeszcze raz i jeszcze raz. Aktywność ...