Darmowe Gry

Ziemskiej wzięte

Gra w przygodowe

Ziemskiej wzięte

Ziemskiej wzięte Ocena: 8/10

Gra ziemskiej wzięte

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze post-apokaliptycznym planecie Ziemia została zaatakowana przez kosmitów, a atmosfera jest zanieczyszczona. Musisz patrolują ulice, które są wypełnione wrogich kosmitów, aby szukać jakichkolwiek ocalałych i przynieść go do bezpiecznej strefy, gdzie ludzie podjąć schronienie przed inwazją.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6689 razy on-line. Klasyfikacja 3623 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 8.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Ocena na podstawie 26 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6689 razy
Ziemskiej wzięte

Ta gra online błysk mieszania gier platformowych i gier strzelanka wideo stworzyć apokaliptyczną wrogą atmosferę. Ziemia została przejęta przez obcą rasę, a pozostali przy życiu ludzie są pogrupowane w podziemnych schronów być wyposażony do walki.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Ziemskiej wzięte w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie Ziemskiej wzięte. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Ziemskiej wzięte i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra Ziemskiej wzięte jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Ziemskiej wzięte, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Ziemskiej wzięte
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77944
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65322
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43600
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.