Darmowe Gry

Wojownik lochu

Gra w przygodowe

Wojownik lochu

Wojownik lochu Ocena: 8/10

Gra wojownik lochu

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej przygodowej grze akcji kontrolujesz wojownika z myszy na komputerze. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy, ataki wojowników. Jeśli przytrzymaj przycisk, rozbić tarczę. Niektóre potwory daje nowe bronie i zbroje, aby poprawić swój charakter i sprawiają, że jest silniejsza.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6460 razy on-line. Klasyfikacja 3636 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 8.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Ocena na podstawie 4 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6460 razy
Wojownik lochu

Ta gra to połączenie gry przygodowej i RPG gatunku. Bohaterem filmu jest wojownik uzbrojony w miecz zaczyna, ale można przełączyć broni w trakcie gry. Można również uzyskać hełmy i tarcze, aby chronić się lepiej.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Wojownik lochu w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie Wojownik lochu. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Wojownik lochu i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra Wojownik lochu jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Wojownik lochu, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Wojownik lochu
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77764
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65161
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43431
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.