Darmowe Gry

Wampir

Gra w przygodowe

Wampir

Wampir Ocena: 8/10

Gra wampir

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Jesteś wampirem, który musi żywić się ludzką krwią. Wampiry mają szereg uprawnień, które powinny być wykorzystywane do ludzie, nie daj się złapać i pić ich krew. Można latać jak nietoperz z jednego miejsca do drugiego lub użyj władz umysłowych. Trzeba ograć krzyże i czosnek, które cię skrzywdzić.Przygoda zabawa życie jako wampir.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6068 razy on-line. Klasyfikacja 3576 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 8.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Ocena na podstawie 10 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6068 razy
Wampir

Gra wampira gdzie trzeba nauczyć się być jednym z nich. Masz wszystkie magiczne moce i nauczyć się z nich korzystać, aby zjeść człowieka. Strajki kobiet w ich snu pić ich krew. Musisz unikać rzeczy, które ranią cię jako krzyże i czosnek. Graj jako wampir w tym zabawne przygody dla wszystkich grup wiekowych.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Wampir w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie Wampir. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Wampir i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra Wampir jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Wampir, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Wampir
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77944
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65322
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43600
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.