Darmowe Gry

Super Przygoda na Żyrafy

Gra w przygodowe

Super przygoda na Żyrafy

Super Przygoda na Żyrafy Ocena: 7/10

Gra super przygoda na Żyrafy

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta gra jest uroczą gry nie mieszające platformówki z gier RPG, aby zrobić miejsce dla tej grze przygodowej pełnej zabawy. Będą musieli przenieść postać przez kolejne poziomy, walcząc z potworami i używając swoich umiejętności, by awansować. Kontrole są WASD i klawiszy kursora, a będziesz poruszać się i korzystać ze swoich umiejętności, odpowiednio. Nie przegap tej gry, na pewno się Wam spodoba i wydawać zabawne czasu gry.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 9461 razy on-line. Klasyfikacja 2466 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 224 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 9461 razy
Super Przygoda na Żyrafy

W platformie gry są po prostu skakać z platformy na platformę awansować w poziomie, ale ta gra jest włączona elementów RPG, takich jak umiejętności, elementów zużywalnych, broni różnych i podróżnych kolegów.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Super Przygoda na Żyrafy w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie Super Przygoda na Żyrafy. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Super Przygoda na Żyrafy i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra Super Przygoda na Żyrafy jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Super Przygoda na Żyrafy, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Super Przygoda na Żyrafy
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77952
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65329
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43612
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.