Darmowe Gry

Strażacy

Gra w przygodowe

Strażacy

Strażacy Ocena: 7/10

Gra strażacy

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Gra, w której strażacy musieli gasić pożar. Był pożar i trzeba iść z węża do gaszenia ognia. Płomienie wewnątrz domów, budynków i ulic. Musisz kontrolować ciśnienie wody i kierunek, aby osiągnąć wszystkie pożary i gaszenia pożarów. Przyciskiem myszy, aby kontrolować kierunek strumienia wody z węża. Wyłącz wszystkie pożary, zanim skończy się czas, aby wygrać.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 5462 razy on-line. Klasyfikacja 3608 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 34 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 5462 razy
Strażacy

Strażacy przyjeżdżają na miejsce pożaru, płonących budynków i musiał ratować każdego. W tej grze jesteś jednym z tych zawodów strażaków, którzy muszą wypowiedzieć każdy z ogniska, gdzie płomienie są do lub z dymem. Skierować wąż i uderzył w strumienia wody w odpowiednim kierunku i pod kątem prostym tak, że woda dotrze do każdego z punktów. Czasami trzeba zrobić to przez okna na mokre meble w środku.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Strażacy w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie Strażacy. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Strażacy i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra Strażacy jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Strażacy, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Strażacy
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77764
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65161
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43431
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.