Darmowe Gry

Skarby na Dnie Morza

Gra w przygodowe

Skarby na dnie morza

Skarby na Dnie Morza Ocena: 10/10

Gra skarby na dnie morza

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej darmowej grze online, musisz odkryć wszystkie trzy trasy Trójkąta Kaluha się znaleźć jak najwięcej skarbów, jak to możliwe! Sklecić swoją łódź podwodną w celu osiągnięcia większej głębokości! Na przykład, poszycie więcej równa większą odporność na ciśnienie! Delfiny, które można znaleźć czasami daje wskazówki. Uważaj na rekiny. Użyj klawiszy strzałek, aby poruszać się po statku i spacji, aby spaść na łodzi podwodnej. Po upuszczeniu łódź podwodna, znaleźć skarb, a następnie naciśnij przycisk A, aby go złapać.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6036 razy on-line. Klasyfikacja 3592 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 10.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Ocena na podstawie 2 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6036 razy
Skarby na Dnie Morza

Gdy jesteś pod wodą, trzeba uważać na kilka rzeczy, aby przetrwać. Przede wszystkim, należy unikać rekinów. Ale te trzy wskaźniki, które będą wyświetlane są również bardzo ważne. Jeden z nich powie ci tlenu potrzebnego do wnętrza okrętu podwodnego, który będzie w stanie rozwiązać, po prostu wspinaczka na powierzchnię. Drugi powie, że ciśnienie jest umieścić podwodny przez, co oznacza, że ​​będzie po prostu trzeba unikać zbyt daleko pod powierzchnią. Wreszcie, trzeba będzie wrócić na statek, zanim bateria się skończy.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Skarby na Dnie Morza w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie Skarby na Dnie Morza. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Skarby na Dnie Morza i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra Skarby na Dnie Morza jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Skarby na Dnie Morza, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Skarby na Dnie Morza
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77762
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65157
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43428
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.