Darmowe Gry

Pułapki Unik

Gra w przygodowe

Pułapki unik

Pułapki Unik Ocena: 3/10

Gra pułapki unik

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze flesz, zabawne i wciągające jesteś uczniem ninja, który musi pokonać labirynt zbierając wszystkie gwiazdki, unikając pułapek, które będą pojawiać. Zbierz gwiazdki przy uniku włócznią maczugami i przeskoczyć dołach. Gdy dojdziesz do punktu, można kontynuować bez tworzenia kopii ubezpieczenia jeśli umrzesz. I nie zapomnij ninja mistrz czuwa nad wami. Grywalność: Użyj spacji, aby przełączyć się z gwiazdy do gwiazdy, i pominąć.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7127 razy on-line. Klasyfikacja 3192 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 3.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Ocena na podstawie 4 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7127 razy
Pułapki Unik

Gra zręcznościowa, gdzie należy uruchomić testy labirynt przekraczające że można umieścić również skakać, unik kolce maczugami lub włócznie. Każdy ekran jest trudniejszy od poprzedniego, ale gra jest prosta gra, a dla wszystkich odbiorców.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Pułapki Unik w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie Pułapki Unik. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Pułapki Unik i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra Pułapki Unik jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Pułapki Unik, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Pułapki Unik
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77762
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65157
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43428
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.