Darmowe Gry

Przeciąć linę na szubienicy

Gra w przygodowe

Przeciąć linę na szubienicy

Przeciąć linę na szubienicy Ocena: 5/10

Gra przeciąć linę na szubienicy

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Udowodnij swój cel z łuku, jak trzeba przeciąć linę z szubienicy, gdzie są twoi przyjaciele po strzale z strzałką bez ich kaleczenia. Musisz celować i strzelać z łuku strzałkę w kierunku i siły potrzebnej do cięcia liny ich gospodarstwa. Trzeba uważać, aby nie skrzywdzić swoich przyjaciół ze strzałkami, trzech uderzeń umrą. Możesz użyć swojej broni, aby zabić katów, którzy oglądać szubienicę. Masz ograniczony czas na każdym ekranie. Uwolnij znajomych i pokazać swój cel z łuku.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6944 razy on-line. Klasyfikacja 3528 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 32 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6944 razy
Przeciąć linę na szubienicy

Gra umiejętności i precyzji, w których używasz łuku. Trzeba precyzyjnie celować i obliczyć kierunek i siłę niezbędną dobro. Trzeba przeciąć linę, która wisi gdzie są twoi przyjaciele. Możesz użyć broni, aby zabić katów o swoich uwięzionych przyjaciół. Wytnij liny przed duszą, masz ograniczony czas, aby przejść każdy ekran. Musisz uwolnić swoich przyjaciół przed ich utopić. Nie malimitu czasu, aby przejść każdy poziom i że wszystkie znaki są wypuszczane na wolność.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Przeciąć linę na szubienicy w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie Przeciąć linę na szubienicy. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Przeciąć linę na szubienicy i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra Przeciąć linę na szubienicy jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Przeciąć linę na szubienicy, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Przeciąć linę na szubienicy
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77764
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65161
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43431
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.