Darmowe Gry

Poznaj Zamek

Gra w przygodowe

Poznaj zamek

Poznaj Zamek Ocena: 7/10

Gra poznaj zamek

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Dawno, dawno temu, w mieście mieszkało Ichbindubistburg Eine łucznik i Kleine bombowiec, siostra i brat. Pewnego dnia postanowił wyruszyć w poszukiwaniu lepszego szczęścia w dalekich krajach. Czy oni mają jakiś plan? Oczywiście, że nie! A teraz jesteś, aby dowiedzieć się, jak nieoczekiwanie takie nieplanowane podróż może udać! Użyj klawiszy strzałek, aby przenieść swoją postać, a także zwrócić uwagę na tutoriale znajdziesz na drodze, ponieważ będzie się uczyć rzeczy, takie jak podwójny skok, który naciskając klawisz skoku znowu na szczycie skoczni, aby pójść jeszcze wyżej.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7809 razy on-line. Klasyfikacja 2939 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 26 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7809 razy
Poznaj Zamek

Jest to historia dwóch szczęśliwców łotrów, których nazwy są Eine (dziewczyna) i Kleine (chłopiec), którzy wyruszyli na wycieczkę nieposiadającego specjalnych planów. I stało się tak, że spotkałem wielu przygodach w drodze.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Poznaj Zamek w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie Poznaj Zamek. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Poznaj Zamek i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra Poznaj Zamek jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Poznaj Zamek, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Poznaj Zamek
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77762
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65157
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43428
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.