Darmowe Gry

Łucznik

Gra w przygodowe

Łucznik

Łucznik Ocena: 7/10

Gra Łucznik

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Jesteś wojownikiem łucznik który musi chronić zamek przed prehistorycznych ludzi, którzy będą atakować. Będą strzelać strzałkami, obiekt palna wobec nich, aby je zatrzymać. Wciągające i zabawne walki i przygody działania. Już Robin Hood, który walczy przeciwko wrogom. Sterowanie w Grze: Użyj myszki do celu i kliknij, aby rzucić lub strzelać.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7841 razy on-line. Klasyfikacja 2895 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 20 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7841 razy
Łucznik

Jesteś odważny wojownik opancerzonych przez 3 rodzajów broni. Obiekt rzucony, trudne sterowanie, wysokie obrażenia i moc zastosowanie do baru rzucona. Uruchom strzałkę, normalnej kontroli, niskie uszkodzenia. Użyj szybkiej przeładować. Pistolety, łatwe sterowanie, średnich uszkodzeń. Użyj długiego przeładować.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Łucznik w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie Łucznik. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Łucznik i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra Łucznik jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Łucznik, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Łucznik
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77762
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65157
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43428
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.