Darmowe Gry

Łucznik z królestwa

Gra w przygodowe

Łucznik z królestwa

Łucznik z królestwa Ocena: 7/10

Gra Łucznik z królestwa

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Księżniczka została porwana przez wielkiego smoka, a łucznik musi pokonać wrogów, aby ją uratować. Aby przenieść postać można użyć klawiszy strzałek lub klawiszy WASD. Z myszy komputerowej należy dążyć do przeciwników pokonać je wszystkie ze swoimi strzałami.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6637 razy on-line. Klasyfikacja 3628 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 12 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6637 razy
Łucznik z królestwa

W tej średniowiecznej grze przygodowej s i gier RPG z mieszanych platform i strzelania. Postać jest sterowanie łucznik, a podczas swojej przygody będzie znaleźć przedmioty i bronie, że twoja postać może korzystać. Za każdym razem kiedy się nowy element, nie zapomnij go wyposażyć.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Łucznik z królestwa w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie Łucznik z królestwa. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Łucznik z królestwa i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra Łucznik z królestwa jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Łucznik z królestwa, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Łucznik z królestwa
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77943
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65322
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43600
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.