Darmowe Gry

labirynt drzwi

Gra w przygodowe

Labirynt drzwi

Labirynt drzwi Ocena: 10/10

Gra labirynt drzwi

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Otwórz drzwi na zamek, aby iść drogą, która prowadzi do księżniczki. Musisz iść otwarcie drzwi do zbierania przedmiotów, które pozwalają na pokonanie przeszkód w drodze. Zabijaj potwory z pieniędzy lub przedmiotów, które idź zbierania na drodze do osiągnięcia najdalej. Książę uratować księżniczkę.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6448 razy on-line. Klasyfikacja 3654 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 10.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Ocena na podstawie 2 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6448 razy
labirynt drzwi

Gra, gdzie trzeba, aby pobudzić różne bramy każdego z ekranów. Musisz pokonać różne poziomy. W każdym z ekranów można znaleźć potwory, które trzeba albo zabić lub przedmiotów, które można wybrać. Obiekty, które znajdują się na wyświetlaczu są przydatne dla tych, którzy zabijają potwory lub kupić krok do następnego poziomu.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie labirynt drzwi w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie labirynt drzwi. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie labirynt drzwi i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra labirynt drzwi jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie labirynt drzwi, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

labirynt drzwi
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77943
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65322
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43600
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.