Darmowe Gry

Kopalnia złota

Gra w przygodowe

Kopalnia złota

Kopalnia złota Ocena: 10/10

Gra kopalnia złota

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Musisz rzucać haczyk zebrać kopalni złota i unikając różnych przeszkód. Jeśli wziąć ciężkie kamienie tracą dużo czasu, ani nie musi złapać zwierzęta, które przekraczają swoją ścieżkę, ponieważ generują niewielki zysk. Spróbuj złapać jak najwięcej czasu oznaczania złota.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6030 razy on-line. Klasyfikacja 3684 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 10.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Ocena na podstawie 32 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6030 razy
Kopalnia złota

W tej grze górniczego otrzymasz w roli górnika w Las Vegas, że idzie w jego wozie, aby stać się bogatym, zbierając złoto. Większy rozmiar samorodków złota większa jego wartość, tym gorsze są również bardziej waga i zbierane powoli. Możesz uzyskać aktualizacje, aby zwiększyć swoje zyski.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Kopalnia złota w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie Kopalnia złota. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Kopalnia złota i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra Kopalnia złota jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Kopalnia złota, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Kopalnia złota
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77762
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65157
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43428
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.