Darmowe Gry

Jak złodziej kradnie

Gra w przygodowe

Jak złodziej kradnie

Jak złodziej kradnie Ocena: 8/10

Gra jak złodziej kradnie

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Mam dziewczynę, która chce drogich rzeczy. Poślubić ją trzeba kupić biżuterię, samochody i drogich rzeczy. Potrzebujesz pieniędzy nie mamy, więc trzeba ukraść, aby zdobyć pieniądze. Trzeba ukraść w całym mieście. Zarejestruj się w domach i zbierać pieniądze na ulicy. Trzeba ograć policji, który monitoruje bezpieczeństwo miasta. Ucieknij przed radiowóz do następnej sekcji, aby kontynuować kradzież. Na każdym ekranie kupić, co twoja dziewczyna prosi, aby ją poślubić pod koniec gry.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 5774 razy on-line. Klasyfikacja 3570 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 8.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Ocena na podstawie 8 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 5774 razy
Jak złodziej kradnie

Musisz być biznes ukraść złodziej miejską. Domy są zamknięte, ale można otworzyć drzwi do przewozu kosztowności wewnątrz. Chodzić po ulicach szuka pieniędzy i biżuterii, aby uzyskać. Policjanci patrolują ulice w poszukiwaniu złodziei. Musisz być szybki i ukradkiem, że agenci nie daj się złapać. Kiedy już splądrowane otoczenie, wziąć samochód, aby przejść do następnego obszaru. Na końcu każdego dostępu ekranem do centrum handlowego, aby przejść się rzeczy, które twoja dziewczyna chce mieć, takie jak luksusowe samochody i biżuterię.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Jak złodziej kradnie w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie Jak złodziej kradnie. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Jak złodziej kradnie i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra Jak złodziej kradnie jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Jak złodziej kradnie, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Jak złodziej kradnie
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77762
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65157
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43428
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.