Darmowe Gry

Dociekliwy Przygoda

Gra w przygodowe

Dociekliwy przygoda

Dociekliwy Przygoda Ocena: 2/10

Gra dociekliwy przygoda

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej darmowej grze online, Twoim celem jest zbieranie przedmiotów w celu dalszego zwiedzania okolicy. Użyj lewego i prawego klawisza lub klawisza A i D, aby przenieść, i w górę lub klawisz W, aby przejść. Spacji lub przycisku sterowania będzie twój przycisk akcji. Z tym, będzie w stanie nic zrobić. Zbadać, podnieś, wykorzystanie itp. Za każdym razem można znaleźć coś, co będzie można używać, pojawi się znak, więc nie wahaj się naciśnij klawisz spacji. Oczy można zobaczyć na całym świecie będzie zapisać grę, kiedy je przekazać.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 5988 razy on-line. Klasyfikacja 3562 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 2.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Ocena na podstawie 6 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 5988 razy
Dociekliwy Przygoda

Nie można nic zrobić jeszcze w pierwszym pokoju, więc skieruj się w prawo. Zbadać stos papieru, aby wziąć kawałek. Następnie wróć w lewo i zbadać pióra na stole, aby napisać notatkę. Wróć do prawej, i zbadać drzwi przekazać do wiadomości przez. Strażnik cię ignorować, ale będzie pamiętał, aby cię nakarmić. Z jakiegoś powodu, on daje ocet. Wróć do pierwszego pokoju i zbadać zlewki wlać ocet, a następnie uciekł, aby uniknąć zabity. Jeśli stoisz przed otwór w ścianie, wybuch nie zaszkodzi. Następnie przejść przez miejsca, gdzie ściana była.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Dociekliwy Przygoda w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie Dociekliwy Przygoda. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Dociekliwy Przygoda i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra Dociekliwy Przygoda jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Dociekliwy Przygoda, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Dociekliwy Przygoda
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77762
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65157
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43428
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.