Darmowe Gry

Chronić pomarańcze

Gra w przygodowe

Chronić pomarańcze

Chronić pomarańcze Ocena: 7/10

Gra chronić pomarańcze

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Świat jest wrogi pomarańczy i trzeba chronić te owoce wszystkich niebezpieczeństw, które im zagrażają. Musisz umieścić pomarańcze w bezpiecznym miejscu i chronić je przed kwaśnym deszczem. Gra z estetyki kreskówek, że trzeba chronić pomarańcze od chmur, że kropla kwasu, które zabijają pomarańczy. Musisz obliczyć najlepsze miejsce do robienia lub jak uzyskać owoce w bezpieczne miejsce. Każdy poziom jest bardziej skomplikowana, niż w zeszłym. Użyj myszki, aby umieścić owoce lub upewnij się, że dostać się do niego, a nie.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7191 razy on-line. Klasyfikacja 3510 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 68 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7191 razy
Chronić pomarańcze

Przeżyj przygodę ochrony do pomarańczy, owoce te są zagrożone i zabity przez chmury, że kwaśny deszcz kropla, które niszczą. Musisz nosić pomarańczowe owoce lub zbudować bezpieczną przystań dla nich. Z estetycznego i zabawy muzyką trzeba zrobić szereg ruchów na rzecz budowy bezpiecznego środowiska dla nich. Chmury na niebie przechodzi i spadły krople deszczu kwasów, które są szkodliwe. To bardzo przypomina estetyczne ptactwo, ale znowu to jest zabawa pomysł.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Chronić pomarańcze w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie Chronić pomarańcze. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Chronić pomarańcze i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra Chronić pomarańcze jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Chronić pomarańcze, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Chronić pomarańcze
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77764
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65161
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43431
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.