Darmowe Gry

chłopiec elektryczne

Gra w przygodowe

Chłopiec elektryczne

Chłopiec elektryczne Ocena: 3/10

Gra chłopiec elektryczne

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ten chłopiec o blond włosach ma uprawnienia elektryczne i zagra w tym graficznego przygody. Aby kontrolować grę trzeba tylko myszki komputerowej. Należy kliknąć na pozycji można zobaczyć na scenie i musisz oczyścić drogę dla bohatera. Kiedy myślisz, że facet może przejść poziom bez żadnych problemów, kliknij na niego, a on zacząć chodzić do następnego poziomu. W całej tej grze trzeba szukać w każdym szczególe, rozwiązywać łamigłówki i zagadki, a twarz coraz bardziej potężnych wrogów i robotów.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6380 razy on-line. Klasyfikacja 3625 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 3.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Ocena na podstawie 8 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6380 razy
chłopiec elektryczne

W graficznych przygodowych gier zawsze należy zwracać szczególną uwagę na wszystkie elementy, które nas otaczają. Wszystko może być przydatnym narzędziem, aby osiągnąć nasz cel. Trzeba także rozwiązać kilka zagadek, aby odblokować drzwi i przejść. Ten gatunek gier wideo stało się popularne w dekadach lat 80-tych i 90-tych. W tych latach pojawiły się wiele gier komputerowych tego gatunku, i były bardzo wciągające gry, które zmuszone do myślenia.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie chłopiec elektryczne w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie chłopiec elektryczne. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie chłopiec elektryczne i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra chłopiec elektryczne jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie chłopiec elektryczne, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

chłopiec elektryczne
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77739
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65138
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43413
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.