Darmowe Gry

Żółw-tix

Gra w przygodowe

Żółw-tix

Żółw-tix Ocena: 6/10

Gra Żółw-tix

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zestaw rzeczy prawej, odważny i chwalebny Turtix określone w celu ratowania swoich przyjaciół i zebrać rozrzucone fragmenty amulet. Ale potrzebuje twojej pomocy. Będziesz przewodnik Turtix przez piękną grę światy pęknięcie z wizualnych szczegółów. Przez cały czas swojej podróży, będziesz spotkać nowych wrogów i pokonać ich umysły i zręczności. I będziesz wykonywać oślepiającą dwukrotnie skoki podczas zbierania klejnotów i poszukiwanie młodych żółwi.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 77952 razy on-line. Klasyfikacja 173 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 13398 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 77952 razy
Żółw-tix

Turtix, platformy, arcade, Żółw,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Żółw-tix w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie Żółw-tix. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Żółw-tix i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra Żółw-tix jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Żółw-tix, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Żółw-tix
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65329
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43612
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.

Latający Człowiek GRAĆ ►

Latający człowiek

6
6 po 10 - 5214 głosów
Zagrał
30638
razy

W tej grze jesteś człowiekiem, który pływa. Dla niego będzie za pomocą klawiszy strzałek