Darmowe Gry

uratować księżniczkę

Gra w przygodowe

Uratować księżniczkę

Uratować księżniczkę Ocena: 4/10

Gra uratować księżniczkę

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze można grać księcia, który musi uratować ukochaną księżniczkę podróży po świecie platform skacząc. Do tej przygodzie, kliknij klawiszy strzałek, aby przenieść, na boki i do góry, aby przejść. Naciskając spację zainwestować swoje wagi i można chodzić po suficie. Trzeba pokonać różne poziomy, każdy ekran jest trudniejsze niż w zeszłym. Musisz zniszczyć wroga i zebrać wszystkie złote monety można.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 18452 razy on-line. Klasyfikacja 1101 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 1062 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 18452 razy
uratować księżniczkę

Gra platformowa, w której musisz pokonać każdego ekranu, aby przejść do następnego poziomu. Stężenia zwiększają się w trudnej sytuacji w miarę postępów. Jesteś Mały Książę, który musi przejść przez każdy z ekranów, aby uwolnić księżniczkę. Musisz wziąć monety i dotrzeć do końca każdego poziomu do następnego. Możesz używać spacji, aby odwrócić grawitację chodzić na dachu, ale nie można używać zbyt wiele razy.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie uratować księżniczkę w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Przygodowe o nazwie uratować księżniczkę. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie uratować księżniczkę i jest to związane Przygodowe. Nasza nowa gra uratować księżniczkę jest jedna z najlepszych gier Przygodowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie uratować księżniczkę, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

uratować księżniczkę
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry przygodowe

Żółw-tix GRAĆ ►

Żółw-tix

6
6 po 10 - 13398 głosów
Zagrał
77762
razy

Turtix nie wiem co by się stało, kiedy próbował odlewania potężne zaklęcie bez nadzoru jego nauczyciel. Gdy stracił kontrolę nad magią i zniszczył jeden amulet, aby utrzymać pokój i harmonię w jego świat, myślał o najgorszym się stało. Następnie uczył się ciemne siły miał najechali pięć wysp i porywa wszystkich młodych żółwi z School of Magic! Zdecydowana zest ...

Bowja Ninja 2 GRAĆ ►

Bowja ninja 2

6
6 po 10 - 10888 głosów
Zagrał
65157
razy

Bowja w Ninja is back! Tym razem jest on w misji wykorzystać złe plany Abura (vel BIGMAN). Użyj myszy, aby kliknąć na obiektach i miejscach na ekranie, aby przejść grę. Gdy kursor jest białą ikonę strzałki wtedy są wolne, aby ruch. Gdy kursor jest przędzenia czerwoną strzałką wtedy musisz czekać. Gdy kursor jest ikona strony, to możesz kliknąć na obiekcie lub lokalizacji znajdować si ...

Ramayana GRAĆ ►

Ramayana

6
6 po 10 - 4460 głosów
Zagrał
43428
razy

Ta gra jest oparta na Ramayana epicki, w którym król Rama próbuje doprowadzić do jego żona wstecz, jako że został porwany przez swojego brata Ravana. Rama musi zebrać trzy ashtras (broni) zabić Ravana i jego żona Sita dostać z powrotem. Instrukcje: Użyj strzałek, aby przenieść, spacji, aby przejść i kontroli kluczowych do zdjęć.