Darmowe Gry

Wyrzynarki z Księżniczek Bajki

Gra w księżniczki

Wyrzynarki z księżniczek bajki

Wyrzynarki z Księżniczek Bajki Ocena: 5/10

Gra wyrzynarki z księżniczek bajki

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Lubisz księżniczki z bajek? W tej grze musimy zrobić puzzle z wizerunkiem księżniczek z najsłynniejszych opowieści ludowych. Aby zagrać, wybrać utwór, klikając lewym przyciskiem myszy i przesunąć kawałek i znaleźć miejsce w ostatnim obrazie gry. Podczas ustawiania dwóch lub więcej elementów układanki pasuje między nimi od razu.Celem gry jest, aby wszystkie księżniczki znowu razem w jednym obrazie. Wszystkie dziewczyny są bohaterowie baśni i najbardziej znanych filmów dla dzieci.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 39334 razy on-line. Klasyfikacja 422 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 3226 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 39334 razy
Wyrzynarki z Księżniczek Bajki

Bohaterami bajek takich jak Piękna i Bestia, Kopciuszek, Aladyn, Mała Syrenka, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków i Śpiąca królewna. Klasyczne opowieści, które opowiadali dzieciom przed snem. Historie, które są odczytywane z dziećmi w łóżku w nocy. Historie książąt i księżniczek, które przezwyciężyć zło, że ich miłość będzie trwać. Opowieści z moralnością i lekcje dla dzieci. Dziewczyny są bohaterowie tych opowieści o magii, przygód i miłości. Teraz są razem w tym obrazie trzeba odbudować aby wyglądać wypełnić i wygrać mecz.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Wyrzynarki z Księżniczek Bajki w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Księżniczki o nazwie Wyrzynarki z Księżniczek Bajki. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Wyrzynarki z Księżniczek Bajki i jest to związane Księżniczki. Nasza nowa gra Wyrzynarki z Księżniczek Bajki jest jedna z najlepszych gier Księżniczki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Wyrzynarki z Księżniczek Bajki, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Wyrzynarki z Księżniczek Bajki
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry księżniczki

Garderoba Kopciuszek Disney GRAĆ ►

Garderoba kopciuszek disney

5
5 po 10 - 2170 głosów
Zagrał
60904
razy

W tej grze, trzeba ubierać Kopciuszek w królewskim piłki. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy na Suknia rękawiczki, włosy i inne akcesoria, które chcesz zabrać Kopciuszka. Ten popularny Disney księżniczka ma swoje sukienki i akcesoria w różnych kolorach, aby połączyć je wszystkie. Możesz umieścić kilka zrośniętych w niebieski, żółty, czerwony, zielony, niebieski i różowy, z opask ...

Sukienka na Jedno Czytelnicza GRAĆ ►

Sukienka na jedno czytelnicza

6
6 po 10 - 2778 głosów
Zagrał
57246
razy

Załóż sukienkę czytelnicza. Słynna gwiazda filmowa z Walt Disney Aladdin. W tej grze masz do zarządzenia i strój księżniczki. W tym celu, myszy ukłucie się w każdej z lamp, które są po obu stronach ekranu. W każdej z lamp będzie dżin z lampy, słynny niebieski geniusz, tak szalone i zabawy, które daje różne opcje stroje, makijaż i biżuterię, które są dostępne dla księżniczki. C ...

Jasmine przygotowuje się do Aladin GRAĆ ►

Jasmine przygotowuje się do aladin

4
4 po 10 - 4802 głosów
Zagrał
47732
razy

Księżniczka i spadek Aladdin w miłości. genius posiada wiele pięknych ubrań, butów i fryzur, ale on nie wie, że ubrania będą najlepsze ubrania dla księżniczki. Prosimy o pomoc księżniczki wybierając najlepsze ubrania, fryzury, buty i akcesoria dla niej daty jej Aladdin.