Darmowe Gry

Ubierz księżniczkę na wiosnę

Gra w księżniczki

Ubierz księżniczkę na wiosnę

Ubierz księżniczkę na wiosnę Ocena: 5/10

Gra ubierz księżniczkę na wiosnę

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Wiosna przybywa wraz ze wszystkimi jego kolor i piękna.Królewski księżniczkę ma szansę cieszyć się pięknym krajobrazem. A teraz ona potrzebuje twojej pomocy, aby nosić kostium, który jest oryginalny i bardzo dla tej wiosny. Aby doskonały model, kliknij lewym przyciskiem myszy na pozycji wymienionych po lewej stronie ekranu i wybrać fryzurę, strój, buty i dodatki, które chcesz. Po zakończeniu wszystkich można wydrukować wynik zapisać garnitur. Tak rozpoczęła wielkie projektantów.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 10286 razy on-line. Klasyfikacja 2018 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 278 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 10286 razy
Ubierz księżniczkę na wiosnę

Wiosna przychodzi do królestwa z tęczy, rosnące kwiaty. Wszystko jest pełen pastelowych kolorach. Trzeba nosić lekkie ubranie. W tej grze musisz ubrać księżniczkę z ubrania na wiosnę. Masz do wyboru elementów, które zostaną zużyte. Do Państwa dyspozycji są zarówno dla odzieży i biżuterii, ubrań i akcesoriów mody. Mają biżuterię i torebki, które można połączyć z kostiumu tak, że wynik jest lepszy. Ciesz się z tej gry i jestem pewien, że księżniczka będzie zachwycona tym, co można zaprojektować dla niej.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Ubierz księżniczkę na wiosnę w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Księżniczki o nazwie Ubierz księżniczkę na wiosnę. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Ubierz księżniczkę na wiosnę i jest to związane Księżniczki. Nasza nowa gra Ubierz księżniczkę na wiosnę jest jedna z najlepszych gier Księżniczki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Ubierz księżniczkę na wiosnę, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Ubierz księżniczkę na wiosnę
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry księżniczki

Garderoba Kopciuszek Disney GRAĆ ►

Garderoba kopciuszek disney

5
5 po 10 - 2170 głosów
Zagrał
60904
razy

W tej grze, trzeba ubierać Kopciuszek w królewskim piłki. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy na Suknia rękawiczki, włosy i inne akcesoria, które chcesz zabrać Kopciuszka. Ten popularny Disney księżniczka ma swoje sukienki i akcesoria w różnych kolorach, aby połączyć je wszystkie. Możesz umieścić kilka zrośniętych w niebieski, żółty, czerwony, zielony, niebieski i różowy, z opask ...

Sukienka na Jedno Czytelnicza GRAĆ ►

Sukienka na jedno czytelnicza

6
6 po 10 - 2778 głosów
Zagrał
57246
razy

Załóż sukienkę czytelnicza. Słynna gwiazda filmowa z Walt Disney Aladdin. W tej grze masz do zarządzenia i strój księżniczki. W tym celu, myszy ukłucie się w każdej z lamp, które są po obu stronach ekranu. W każdej z lamp będzie dżin z lampy, słynny niebieski geniusz, tak szalone i zabawy, które daje różne opcje stroje, makijaż i biżuterię, które są dostępne dla księżniczki. C ...

Jasmine przygotowuje się do Aladin GRAĆ ►

Jasmine przygotowuje się do aladin

4
4 po 10 - 4802 głosów
Zagrał
47732
razy

Księżniczka i spadek Aladdin w miłości. genius posiada wiele pięknych ubrań, butów i fryzur, ale on nie wie, że ubrania będą najlepsze ubrania dla księżniczki. Prosimy o pomoc księżniczki wybierając najlepsze ubrania, fryzury, buty i akcesoria dla niej daty jej Aladdin.