Darmowe Gry

Obraz kolorowanie księżniczka

Gra w księżniczki

Obraz kolorowanie księżniczka

Obraz kolorowanie księżniczka Ocena: 3/10

Gra obraz kolorowanie księżniczka

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Kolorowanki gry, w której proponuje, aby pokolorować obraz księżniczki, gdy opuszcza pałac chodzić przez krajobraz z jeziora, kwiaty i zamku. Aby zagrać, kliknij przycisk myszy na palecie kolorów kolorów znaleziona po prawej stronie ekranu, wybierz element, który chcesz malować, klikając lewym przyciskiem myszy na obrazie. Prosta czynność dla dzieci, które mogą malować pejzaże i kolorowe księżniczki. Możesz używać kolorów, które chcesz, jak chcesz, niech twoja wyobraźnia zrobić coś oryginalnego.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 25162 razy on-line. Klasyfikacja 718 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 3.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Ocena na podstawie 1290 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 25162 razy
Obraz kolorowanie księżniczka

Odtwórz malowanie kolorów, w których masz księżniczkę, która idzie na spacer w pałacu. Musisz dać kolor wszystkich elementów krajobrazu. Drzewa są zielone. Staw jest niebieski. Kwiaty mogą być w dowolnym kolorze. Słońce jest żółte. Rośliny są zielone. Zamek jest brązowy. Pozew można malować w zależności od wyobraźni, nie ma standardu dla tego może być to, co chcesz. Ładny krajobraz w tle, które możemy zobaczyć zamek, gdzie księżniczka mieszka. Staw, w którym pływają łabędzie. Istnieje wiele kwiatów, drzew i roślin.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Obraz kolorowanie księżniczka w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Księżniczki o nazwie Obraz kolorowanie księżniczka. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Obraz kolorowanie księżniczka i jest to związane Księżniczki. Nasza nowa gra Obraz kolorowanie księżniczka jest jedna z najlepszych gier Księżniczki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Obraz kolorowanie księżniczka, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Obraz kolorowanie księżniczka
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry księżniczki

Garderoba Kopciuszek Disney GRAĆ ►

Garderoba kopciuszek disney

5
5 po 10 - 2170 głosów
Zagrał
60281
razy

W tej grze, trzeba ubierać Kopciuszek w królewskim piłki. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy na Suknia rękawiczki, włosy i inne akcesoria, które chcesz zabrać Kopciuszka. Ten popularny Disney księżniczka ma swoje sukienki i akcesoria w różnych kolorach, aby połączyć je wszystkie. Możesz umieścić kilka zrośniętych w niebieski, żółty, czerwony, zielony, niebieski i różowy, z opask ...

Sukienka na Jedno Czytelnicza GRAĆ ►

Sukienka na jedno czytelnicza

6
6 po 10 - 2776 głosów
Zagrał
56618
razy

Załóż sukienkę czytelnicza. Słynna gwiazda filmowa z Walt Disney Aladdin. W tej grze masz do zarządzenia i strój księżniczki. W tym celu, myszy ukłucie się w każdej z lamp, które są po obu stronach ekranu. W każdej z lamp będzie dżin z lampy, słynny niebieski geniusz, tak szalone i zabawy, które daje różne opcje stroje, makijaż i biżuterię, które są dostępne dla księżniczki. C ...

Jasmine przygotowuje się do Aladin GRAĆ ►

Jasmine przygotowuje się do aladin

4
4 po 10 - 4802 głosów
Zagrał
47141
razy

Księżniczka i spadek Aladdin w miłości. genius posiada wiele pięknych ubrań, butów i fryzur, ale on nie wie, że ubrania będą najlepsze ubrania dla księżniczki. Prosimy o pomoc księżniczki wybierając najlepsze ubrania, fryzury, buty i akcesoria dla niej daty jej Aladdin.