Darmowe Gry

Bajki Księżniczka

Gra w księżniczki

Bajki księżniczka

Bajki Księżniczka Ocena: 6/10

Gra bajki księżniczka

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Księżniczka przyszedł, jest księżniczką wspaniałe bajki. Postaci w literaturze dla dzieci trzeba nowy garnitur. Aby wybrać kostium księżniczki trzeba kliknąć na ikony, które są na prawym pasku. W każdym z tych ikon jest elementem garderoby. Kliknij ikonę, kilka razy, aby przewinąć wszystkie repertuaru masz dostępne. Musisz zrobić wszystko razem. Pamiętaj, że jesteśmy w bajce, więc muszę zrobić coś z magii. Po zakończeniu można wydrukować ostateczną strój, klikając na ikonę w prawym dolnym rogu.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 13536 razy on-line. Klasyfikacja 1363 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 394 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 13536 razy
Bajki Księżniczka

Księżniczka odwiedzić nas dzisiaj, ale do prezentacji nosić kostium, który jest bardzo miły. Księżniczki z bajek, nieźle musiał przejść bardzo dobrze ubrani. Musimy znaleźć księcia dla niej. W pasku po prawej stronie masz wszystkie opcje, aby kostium, w najlepszych koron mieć pod peruki muszą wybrać fryzurę i kolor włosów. Odzież. Wtedy masz akcesoria do rąk, jak wentylatory lub berło. Wybierz kolor oczu. Na koniec należy wybrać buty dla niej.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Bajki Księżniczka w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Księżniczki o nazwie Bajki Księżniczka. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Bajki Księżniczka i jest to związane Księżniczki. Nasza nowa gra Bajki Księżniczka jest jedna z najlepszych gier Księżniczki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Bajki Księżniczka, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Bajki Księżniczka
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry księżniczki

Garderoba Kopciuszek Disney GRAĆ ►

Garderoba kopciuszek disney

5
5 po 10 - 2170 głosów
Zagrał
60421
razy

W tej grze, trzeba ubierać Kopciuszek w królewskim piłki. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy na Suknia rękawiczki, włosy i inne akcesoria, które chcesz zabrać Kopciuszka. Ten popularny Disney księżniczka ma swoje sukienki i akcesoria w różnych kolorach, aby połączyć je wszystkie. Możesz umieścić kilka zrośniętych w niebieski, żółty, czerwony, zielony, niebieski i różowy, z opask ...

Sukienka na Jedno Czytelnicza GRAĆ ►

Sukienka na jedno czytelnicza

6
6 po 10 - 2776 głosów
Zagrał
56742
razy

Załóż sukienkę czytelnicza. Słynna gwiazda filmowa z Walt Disney Aladdin. W tej grze masz do zarządzenia i strój księżniczki. W tym celu, myszy ukłucie się w każdej z lamp, które są po obu stronach ekranu. W każdej z lamp będzie dżin z lampy, słynny niebieski geniusz, tak szalone i zabawy, które daje różne opcje stroje, makijaż i biżuterię, które są dostępne dla księżniczki. C ...

Jasmine przygotowuje się do Aladin GRAĆ ►

Jasmine przygotowuje się do aladin

4
4 po 10 - 4802 głosów
Zagrał
47259
razy

Księżniczka i spadek Aladdin w miłości. genius posiada wiele pięknych ubrań, butów i fryzur, ale on nie wie, że ubrania będą najlepsze ubrania dla księżniczki. Prosimy o pomoc księżniczki wybierając najlepsze ubrania, fryzury, buty i akcesoria dla niej daty jej Aladdin.