Darmowe Gry

Podstawowy Obrońca Pokemon

Gra w Pokemon

Podstawowy Obrońca Pokemon

Podstawowy Obrońca Pokemon Ocena: 6/10

Gra Podstawowy Obrońca Pokemon

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Pokemon darmowa gra na linii, gdzie trzeba używać Pokemon do obrony bazy przed atakiem próba Pokemon dzikich. Wybierz jedną z kilku takich Pikachu Pokemon początkowo, Charmander, Snorlax, Meowth i Togepi. Połóż Pokemon na poboczach dróg, by w końcu dotrzeć do ich ataki wrogów. Każdorazowe pokonanie wygrać diamenty i może poprawić swój zespół obronny.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 15539 razy on-line. Klasyfikacja 1375 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 448 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 15539 razy
Podstawowy Obrońca Pokemon

Darmowe gry Pokemon, gdzie trenerzy serii Pokemon wybrać Pokemon, z którymi muszą trenować i rywalizować z innymi trenerami, aby zdobywać medale.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Podstawowy Obrońca Pokemon w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Pokemon o nazwie Podstawowy Obrońca Pokemon. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Podstawowy Obrońca Pokemon i jest to związane Pokemon. Nasza nowa gra Podstawowy Obrońca Pokemon jest jedna z najlepszych gier Pokemon znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Podstawowy Obrońca Pokemon, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Podstawowy Obrońca Pokemon
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Pokemon

Pokémon, Wysoki Legendy GRAĆ ►

Pokémon, Wysoki Legendy

6
6 po 10 - 40816 głosów
Zagrał
445947
razy

Przesuń mysz do stosu kryształy tego samego koloru w wieży. Kliknij przycisk myszy, aby utworzyć wieży fusion. Im więcej kryształów można stos jednocześnie czas, tym więcej punktów otrzymasz z wieży fusion. Nie pozwól swoim wieży się w krysztale z innego koloru, lub wieża będzie napowietrzane poza!

Dom Pokemon GRAĆ ►

Dom Pokemon

5
5 po 10 - 25728 głosów
Zagrał
261698
razy

W tej grze będziesz musiał strzelać wszystkie Pokemon widać, ale działają bardzo szybko, więc się pośpieszyć.

Kolor Pikachu GRAĆ ►

Kolor Pikachu

6
6 po 10 - 34508 głosów
Zagrał
258976
razy

Będziesz musiał podać kolor do Pokémon widać. Można połączyć wszystkie kolory i chcesz dokonać własnych Pikachu. Następnie można wydrukować do tworzenia udekoruj swój pokój.