Darmowe Gry

Szachy

Gra w planszowe

Szachy

Szachy Ocena: 6/10

Gra szachy

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Gra w szachy! Spróbuj wygrać tę grę, aby uzyskać króla zabić przeciwnika. Instrukcje: jest rozgrywana na planszy 8x8 z 64 kwadratów. Na początku każdy gracz (jedna gra biały i jeden z czarnym) kontroluje swoje 16 sztuk: jednego króla, jedną królową, dwie wieże, dwóch rycerzy, dwóch biskupów i osiem pionów.Celem gry jest mat król przeciwnika tak, że król jest zagrożony i nie ma sposobu, aby uniknąć ataku z innego ruchu. Wygraj grę najpierw zabić króla inaczej. Przyjdź i zagraj w szachy online.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 166698 razy on-line. Klasyfikacja 52 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 20288 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 166698 razy
Szachy

Szachy! Spróbuj wygrać tę grę, aby uzyskać króla przeciwnika. Instrukcje: Gra rozgrywana jest na kwadratowej szachownicy szachownicy z 64 kwadratów ułożonych w kwadrat osiem po ósmej. Na początku każdy z graczy kontroluje szesnaście sztuk: jednego króla, jedną królową, dwie wieże, dwóch rycerzy, dwóch biskupów i osiem pionów.Celem gry jest mat króla przeciwnika, przy czym król jest pod bezpośrednim ataku (w ryzach) i nie ma sposobu, aby usunąć go z ataku na następny ruch. Klasyczna gra w szachy online. Masz takie same klasyczne warcaby i musisz pokonać przeciwnika. Grasz przeciwko komputerowi. Ruchy karty są normalne, a obiekt jest złapać króla przeciwnika. Gdy król nie ma możliwości poruszania się bez umierania można ave wygrał. Jest to gra strategiczna i inteligencji najbardziej znany na świecie. Jest to gra dla dwóch graczy, że gra się na całym świecie. Pionki są najbardziej podstawowe chipsy i królowej, że masz więcej swobody przepływu. Realizuje i zarządza, aby uchwycić króla.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Szachy w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Planszowe o nazwie Szachy. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Szachy i jest to związane Planszowe. Nasza nowa gra Szachy jest jedna z najlepszych gier Planszowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Szachy, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Szachy
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry planszowe

Chińskie Lub GRAĆ ►

Chińskie lub

6
6 po 10 - 7648 głosów
Zagrał
59481
razy

Klasyczna gra Chińskie warcaby. Celem gry jest, aby przenieść wszystkie niebieskie kule na drugą stronę planszy. Zasady: piłka może przenieść do sąsiedniego miejsca, Piłka może przeskoczyć inną piłkę, piłka nie może ostatni ruch w oparciu o inne niż to, czy ich własne lub to, co jest przed nami. Skomplikowana gra, która wymaga dużej koncentracji, aby przejść do strony tokenów stro ...

Węże i Drabiny GRAĆ ►

Węże i drabiny

4
4 po 10 - 842 głosów
Zagrał
25699
razy

Ta gra jest darmowy wersja klasycznej gry Węże i Drabiny. Po prostu trzeba rzucić kostką i przenieść kartę do właściwego miejsca.

Ciemności Szachy GRAĆ ►

Ciemności szachy

4
4 po 10 - 666 głosów
Zagrał
14772
razy

Szalone szachy, w których elementy są ukryte wewnątrz lub pod jakimś krzyże grobów. Oryginalna wersja klasycznej gry planszowej. Na pokładzie jest cmentarz i wszystkie szachy są typowe Halloween złe istoty. Musisz wybrać grób lub przejść i wyjść spodu arkuszu gry. To może być twoje lub inny gracz. Jako licznik liście atak miał około. Gra kończy się, kiedy wyeliminowały wszystkie kawałki pr ...