Darmowe Gry

Rozbić Karykatury Osób

Gra w piłka nożna

Rozbić karykatury osób

Rozbić Karykatury Osób Ocena: 6/10

Gra rozbić karykatury osób

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze masz do rozbicia karykatury osób cel wynik. Masz dziesięć szans. Najpierw trzeba będzie obliczyć kierunek kick przez ruch myszy i puls lewego przycisku myszy, gdy masz kierunku kick. Po, można obliczyć życie kopać w ten sam sposób.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 8434 razy on-line. Klasyfikacja 1996 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 336 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 8434 razy
Rozbić Karykatury Osób

Celem ocena, karykatury osób, kick,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Rozbić Karykatury Osób w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Piłka Nożna o nazwie Rozbić Karykatury Osób. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Rozbić Karykatury Osób i jest to związane Piłka Nożna. Nasza nowa gra Rozbić Karykatury Osób jest jedna z najlepszych gier Piłka Nożna znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Rozbić Karykatury Osób, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Rozbić Karykatury Osób
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry piłka nożna

Rzut Wolny GRAĆ ►

Rzut wolny

6
6 po 10 - 12124 głosów
Zagrał
87714
razy

Czy można wziąć krajowej piłce nożnej drużyna przez całą drogę do ostatecznego? Bend rzuty wolne i okolice na ścianie na pokonanie innych zespołów! Sprawdź swoje umiejętności rzut wolny w tym gry online. Spróbuj i gości idealny rzut wolny poprzez ustawienie spin, wysokość, moc, dokładności, kierunku i więcej! Użyj myszki robić swoje rzuty, ale nie należy pominąć, albo b& ...

Piłkarzyki GRAĆ ►

Piłkarzyki

7
7 po 10 - 8196 głosów
Zagrał
65792
razy

W tej grze możesz grać w piłkarzyki, gry piłkarzyki. Aby rozpocząć musisz wybrać jeden z trzech pól typu: trawa, plaża i lodu. Można także wybrać się grać samodzielnie lub w trybie multiplayer. Instrukcje: 1 player mode - używać w górę iw dół strzałek, aby przenieść swoje uzbrojenie w pożądanym kierunku; 2 gracza trybie - Zmierz się z przyjaciółmi w trybie multiplayer. Likw ...

Kopnięcie Kary GRAĆ ►

Kopnięcie kary

4
4 po 10 - 3350 głosów
Zagrał
37029
razy

W tej grze jesteś pucharu świata i musisz wybrać znany piłkarz. Po wybraniu piłkarz, musisz rzutu karnego rywala zespół i bronić sankcje, które są kopnięty przez rywala zespołu. Aby rzut karny i bronić kary, należy użyć myszki.