Darmowe Gry

Piłkarze z Sumo

Gra w piłka nożna

Piłkarze z sumo

Piłkarze z Sumo Ocena: 6/10

Gra piłkarze z sumo

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze, można zobaczyć dwóch graczy z Sumo, że są gry w piłkę nożną w ciągu dwóch minut. Musisz zdobyć maksymalną liczbę celów i zapobiec twój rywal nie strzelać bramki. Otrzymujesz punkty, jeśli masz cele, ale straci punkty, jeśli rywal ocenę celów. Wypierać, należy użyć strzałki w prawo lub literę "D", aby przejść w prawo, strzałka w lewo lub literą S, aby przejść w lewo i strzałki w górę lub list W skoku.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 9941 razy on-line. Klasyfikacja 1642 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 242 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 9941 razy
Piłkarze z Sumo

piłki nożnej grać, strzelać bramki, gracze z Sumo,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Piłkarze z Sumo w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Piłka Nożna o nazwie Piłkarze z Sumo. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Piłkarze z Sumo i jest to związane Piłka Nożna. Nasza nowa gra Piłkarze z Sumo jest jedna z najlepszych gier Piłka Nożna znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Piłkarze z Sumo, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Piłkarze z Sumo
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry piłka nożna

Rzut Wolny GRAĆ ►

Rzut wolny

6
6 po 10 - 12124 głosów
Zagrał
87714
razy

Czy można wziąć krajowej piłce nożnej drużyna przez całą drogę do ostatecznego? Bend rzuty wolne i okolice na ścianie na pokonanie innych zespołów! Sprawdź swoje umiejętności rzut wolny w tym gry online. Spróbuj i gości idealny rzut wolny poprzez ustawienie spin, wysokość, moc, dokładności, kierunku i więcej! Użyj myszki robić swoje rzuty, ale nie należy pominąć, albo b& ...

Piłkarzyki GRAĆ ►

Piłkarzyki

7
7 po 10 - 8196 głosów
Zagrał
65792
razy

W tej grze możesz grać w piłkarzyki, gry piłkarzyki. Aby rozpocząć musisz wybrać jeden z trzech pól typu: trawa, plaża i lodu. Można także wybrać się grać samodzielnie lub w trybie multiplayer. Instrukcje: 1 player mode - używać w górę iw dół strzałek, aby przenieść swoje uzbrojenie w pożądanym kierunku; 2 gracza trybie - Zmierz się z przyjaciółmi w trybie multiplayer. Likw ...

Kopnięcie Kary GRAĆ ►

Kopnięcie kary

4
4 po 10 - 3350 głosów
Zagrał
37029
razy

W tej grze jesteś pucharu świata i musisz wybrać znany piłkarz. Po wybraniu piłkarz, musisz rzutu karnego rywala zespół i bronić sankcje, które są kopnięty przez rywala zespołu. Aby rzut karny i bronić kary, należy użyć myszki.