Darmowe Gry

Park Samoloty

Gra w parkowanie

Park samoloty

Park Samoloty Ocena: 7/10

Gra park samoloty

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W darmowe gry na linii, można przejąć kontrolę nad płaszczyznami. Zaparkuj samolotu na właściwym miejscu na podstawie dopasowania flagę kraju. Po tym jak samolot został załadowany, poprowadzi go do startu obszar i odlecieć, aby zdobyć punkty. Lepiej to zrobić w jak najkrótszym czasie, tym więcej punktów dostaniesz. Uważaj na ruchu lotniska i pracowników. Kliknij na płaszczyźnie, aby go wybrać i użyć klawiszy strzałek, aby kierować ją.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 8820 razy on-line. Klasyfikacja 2572 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 62 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 8820 razy
Park Samoloty

Na pasy startowe, są marszałkowie samoloty za kontrolę samolot z pasa startowego do lądowania, w taki sposób, że pilot może je zobaczyć. Marszałkowie ma zrobić jakieś znaki rękoma i pilot musi je zinterpretować tak, że może on parkować samolot. Istnieją również w ślad za mną samochody.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Park Samoloty w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Parkowanie o nazwie Park Samoloty. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Park Samoloty i jest to związane Parkowanie. Nasza nowa gra Park Samoloty jest jedna z najlepszych gier Parkowanie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Park Samoloty, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Park Samoloty
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry parkowanie

Parkowanie Samochodów GRAĆ ►

Parkowanie samochodów

6
6 po 10 - 2548 głosów
Zagrał
30799
razy

W tej grze komputerowej, trzeba zaparkować w miejscu dostępnym tylko na parkingu. Użyć klawiszy strzałek do kierowania samochodem. Traciszpo dotknięciu ciągłej linii lub atakują innych parking. Przenieść swój samochód na parkingu zostawić samochód w odpowiednim miejscu. Trzeba spojrzeć na wolnej przestrzeni, aby zostawić swój pojazd. Trzeba być ostrożnym, jak w prawdziwym życiu, aby nie kontaktować si&# ...

3D BMW Parkowanie GRAĆ ►

3d bmw parkowanie

5
5 po 10 - 1610 głosów
Zagrał
20854
razy

Darmowa gra na linii, w której musisz zaparkować szare BMW, ze środowiskiem w pełni 3D. Musisz użyć strzałek do poruszania się i spacji do hamulca. Gra samochód w 3D jakości, na linii i za darmo.

Parkowanie Parku GRAĆ ►

Parkowanie parku

5
5 po 10 - 708 głosów
Zagrał
14478
razy

W tej grze jesteśmy parku parkingowego, klienci są unikatowe, trzeba być ostrożnym aby nie uderzyć samochodem w innych samochodów zaparkowanych przed krawężnika lub parking. Masz 3 minuty do parkowania samochodu, inne samochody czekają i szpitalnych. Sterowania samochodem za pomocą klawiszy strzałek.