Darmowe Gry

Parkowanie Samochodów

Gra w parkowanie

Parkowanie samochodów

Parkowanie Samochodów Ocena: 6/10

Gra parkowanie samochodów

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze komputerowej, trzeba zaparkować w miejscu dostępnym tylko na parkingu. Użyć klawiszy strzałek do kierowania samochodem. Traciszpo dotknięciu ciągłej linii lub atakują innych parking. Przenieść swój samochód na parkingu zostawić samochód w odpowiednim miejscu. Trzeba spojrzeć na wolnej przestrzeni, aby zostawić swój pojazd. Trzeba być ostrożnym, jak w prawdziwym życiu, aby nie kontaktować się inne pojazdy są zaparkowane. Jeśli masz prawo jazdy jest to jeden z najtrudniejszych ćwiczeń.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 24925 razy on-line. Klasyfikacja 594 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 2532 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 24925 razy
Parkowanie Samochodów

Parking jest gdzie zaparkować samochodów. Jest tomiejsce, które zazwyczaj daje głowy jesttrudne działalność. Musisz spróbować, nie zacierając inne samochody lub kolumn. Trzeba zostawić swój pojazd na właściwym miejscu. Prowadzenie samochodu jest coś, co w życiu musimy się nauczyć wszystkich gier komputerowych i to pomaga dowiedzieć się, jak przeprowadzić jedną z bardziej skomplikowanych działań. Trzeba mieć kontrolę nad samochodem podjąć wolną przestrzeń bez dotykania innych linii samochodów i innych miejsc parkingowych. Uważaj na inne samochody i opuścili Ciebie zamiast.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Parkowanie Samochodów w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Parkowanie o nazwie Parkowanie Samochodów. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Parkowanie Samochodów i jest to związane Parkowanie. Nasza nowa gra Parkowanie Samochodów jest jedna z najlepszych gier Parkowanie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Parkowanie Samochodów, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Parkowanie Samochodów
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry parkowanie

3D BMW Parkowanie GRAĆ ►

3d bmw parkowanie

5
5 po 10 - 1500 głosów
Zagrał
14617
razy

Darmowa gra na linii, w której musisz zaparkować szare BMW, ze środowiskiem w pełni 3D. Musisz użyć strzałek do poruszania się i spacji do hamulca. Gra samochód w 3D jakości, na linii i za darmo.

Parkowanie Parku GRAĆ ►

Parkowanie parku

5
5 po 10 - 682 głosów
Zagrał
9073
razy

W tej grze jesteśmy parku parkingowego, klienci są unikatowe, trzeba być ostrożnym aby nie uderzyć samochodem w innych samochodów zaparkowanych przed krawężnika lub parking. Masz 3 minuty do parkowania samochodu, inne samochody czekają i szpitalnych. Sterowania samochodem za pomocą klawiszy strzałek.

Zaparkować Samochód Sportowy GRAĆ ►

Zaparkować samochód sportowy

6
6 po 10 - 514 głosów
Zagrał
6689
razy

Dotarciu do miasta z nowego samochodu sportowego, musisz parku na stronie jest darmowe, ale trzeba działać szybko, ponieważ możesz odejść. Oczywiście, nie chcesz dokonywać żadnych podstaw na nowy samochód sportowy, więc trzeba być ostrożnym i nie pozwól, aby zbyt wiele na zewnątrz samochodu, bo jeśli nie jest zaparkowany, inni mogą go uszkodzić. Kiedy myślisz, że sportowy samochód jest dobrze zaparkowany ...