Darmowe Gry

Zebrać Rzeczy Dziecka

Gra w nianie

Zebrać rzeczy dziecka

Zebrać Rzeczy Dziecka Ocena: 5/10

Gra zebrać rzeczy dziecka

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej darmowej grze na linii, to nie opiekunka obowiązków. Zbieraj cokolwiek to jest, że dziecko chce, a także wrócić do pokoju dziecka, zanim skończy się czas. Obiekty, które dziecko chce zostaną rozłożone po całym pokoju, i trzeba zebrać je przed upływem czasu, nie pozwalając na psa. To jest sposób, aby utrzymać dziecko szczęśliwe!

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 9056 razy on-line. Klasyfikacja 2706 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 102 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 9056 razy
Zebrać Rzeczy Dziecka

Uważaj na szczeniaka, on spowolnić i ukraść punkty. Użyj strzałek, aby przejść w prawo, w lewo, w górę iw dół. Pamiętaj, aby zebrać każdy element. Czasami mogą one być dobrze zakamuflowane, więc zwrócić szczególną uwagę.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Zebrać Rzeczy Dziecka w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Nianie o nazwie Zebrać Rzeczy Dziecka. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Zebrać Rzeczy Dziecka i jest to związane Nianie. Nasza nowa gra Zebrać Rzeczy Dziecka jest jedna z najlepszych gier Nianie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Zebrać Rzeczy Dziecka, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Zebrać Rzeczy Dziecka
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry nianie

Pocałować Opiekunkę GRAĆ ►

Pocałować opiekunkę

6
6 po 10 - 4956 głosów
Zagrał
98929
razy

W tej darmowej grze on-line jesteś nastolatkiem. Musisz dostać się całować opiekunkę. Kliknij dla wszystkich możliwych elementów sceny, wykonane combo reakcji na rzeczy się zdarzają.

Garderoba Niania GRAĆ ►

Garderoba niania

6
6 po 10 - 4386 głosów
Zagrał
52540
razy

W tej grze masz do Ubierz dziewczynę, która opiekuje się dziećmi. Będziesz miał do kliknięcia myszką, obrazy, gdzie pojawiają się peruka, kołnierz, spodnie, bluzy, kolczyki, butelki i buty. Można zauważyć, że różne modele, wybierając model, który chcesz więcej. Gdy dziewczyna jest idealne do opieki nad dzieckiem, można drukować zdjęcia.

Opiekunka do Dzieci w Miłości GRAĆ ►

Opiekunka do dzieci w miłości

4
4 po 10 - 2724 głosów
Zagrał
48431
razy

W darmowe gry online jesteś opiekunką. Uważaj na dzieci i dać im to, czego potrzebują. Możesz również wil mają czasu na flirt z pięknym chłopakiem, gdy będzie odwiedzać w tej grze błysk. Wszystko, czego potrzebujesz do sterowania myszą.