Darmowe Gry

Tradycyjne Niania

Gra w nianie

Tradycyjne niania

Tradycyjne Niania Ocena: 4/10

Gra tradycyjne niania

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tę grę w trybie online, tradycyjnej niani. Musisz opieki dzieci, pływać nich i dać im wszystko co zapyta. Jeśli je ignorować, dzieci będą płakać, a ty straciłeś punkty. Zostań najlepszym opiekunki w tej grze błysk.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 27325 razy on-line. Klasyfikacja 677 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 930 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 27325 razy
Tradycyjne Niania

gry do pielęgnacji niemowląt, gry opieka nad dziećmi, niania gry

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Tradycyjne Niania w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Nianie o nazwie Tradycyjne Niania. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Tradycyjne Niania i jest to związane Nianie. Nasza nowa gra Tradycyjne Niania jest jedna z najlepszych gier Nianie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Tradycyjne Niania, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Tradycyjne Niania
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry nianie

Pocałować Opiekunkę GRAĆ ►

Pocałować opiekunkę

6
6 po 10 - 4946 głosów
Zagrał
98107
razy

W tej darmowej grze on-line jesteś nastolatkiem. Musisz dostać się całować opiekunkę. Kliknij dla wszystkich możliwych elementów sceny, wykonane combo reakcji na rzeczy się zdarzają.

Garderoba Niania GRAĆ ►

Garderoba niania

6
6 po 10 - 4384 głosów
Zagrał
52046
razy

W tej grze masz do Ubierz dziewczynę, która opiekuje się dziećmi. Będziesz miał do kliknięcia myszką, obrazy, gdzie pojawiają się peruka, kołnierz, spodnie, bluzy, kolczyki, butelki i buty. Można zauważyć, że różne modele, wybierając model, który chcesz więcej. Gdy dziewczyna jest idealne do opieki nad dzieckiem, można drukować zdjęcia.

Opiekunka do Dzieci w Miłości GRAĆ ►

Opiekunka do dzieci w miłości

4
4 po 10 - 2720 głosów
Zagrał
47855
razy

W darmowe gry online jesteś opiekunką. Uważaj na dzieci i dać im to, czego potrzebują. Możesz również wil mają czasu na flirt z pięknym chłopakiem, gdy będzie odwiedzać w tej grze błysk. Wszystko, czego potrzebujesz do sterowania myszą.