Darmowe Gry

Dinozaury Dzieci

Gra w nianie

Dinozaury dzieci

Dinozaury Dzieci Ocena: 4/10

Gra dinozaury dzieci

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej darmowej grze on-line musisz opiekować się dzieckiem dinozaura że właśnie wykluł. Pytają na żywność, butelki i snu, i trzeba dać, które mają zastosowanie do wszystkich w odpowiednim czasie. Na każdym poziomie mają więcej dzieci do załatwienia, dodając, trudności w grze.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 9577 razy on-line. Klasyfikacja 2187 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 118 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 9577 razy
Dinozaury Dzieci

dziecko dinozaurów, opieka dinozaury, macierzyństwo dinozaury,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Dinozaury Dzieci w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Nianie o nazwie Dinozaury Dzieci. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Dinozaury Dzieci i jest to związane Nianie. Nasza nowa gra Dinozaury Dzieci jest jedna z najlepszych gier Nianie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Dinozaury Dzieci, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Dinozaury Dzieci
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry nianie

Pocałować Opiekunkę GRAĆ ►

Pocałować opiekunkę

6
6 po 10 - 4944 głosów
Zagrał
97413
razy

W tej darmowej grze on-line jesteś nastolatkiem. Musisz dostać się całować opiekunkę. Kliknij dla wszystkich możliwych elementów sceny, wykonane combo reakcji na rzeczy się zdarzają.

Garderoba Niania GRAĆ ►

Garderoba niania

6
6 po 10 - 4384 głosów
Zagrał
51561
razy

W tej grze masz do Ubierz dziewczynę, która opiekuje się dziećmi. Będziesz miał do kliknięcia myszką, obrazy, gdzie pojawiają się peruka, kołnierz, spodnie, bluzy, kolczyki, butelki i buty. Można zauważyć, że różne modele, wybierając model, który chcesz więcej. Gdy dziewczyna jest idealne do opieki nad dzieckiem, można drukować zdjęcia.

Opiekunka do Dzieci w Miłości GRAĆ ►

Opiekunka do dzieci w miłości

4
4 po 10 - 2718 głosów
Zagrał
47272
razy

W darmowe gry online jesteś opiekunką. Uważaj na dzieci i dać im to, czego potrzebują. Możesz również wil mają czasu na flirt z pięknym chłopakiem, gdy będzie odwiedzać w tej grze błysk. Wszystko, czego potrzebujesz do sterowania myszą.