ALT DE LA IMAGEN

Mikser Dźwięku

Gra w Muzyczne

Mikser Dźwięku

Mikser Dźwięku Ocena: 6/10

GRA MIKSER DźWIęKU

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta darmowa gra na linii jest dźwięk symulator mikser. Dzięki tej grze flesz można mieszać własne techno sesję muzyczną. Z kontroli miksera można zmienić głośność każdej ścieżki i zmieniać między 4 różnych pętli dla każdego instrumentu. Możliwości są nieograniczone, trzeba tylko trochę kreatywny! Wszystkie kontrole są wykonywane za pomocą myszki komputerowej.

Razy Grał:

Ta gra został rozegrany 5050 razy on-line. Klasyfikacja 0 z Najlepsze Darmowe Gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 131 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 5050 razy
Mikser Dźwięku

Syntezatory symulatory symulatory miksera lub dźwięku są bardzo popularnym rodzajem na grach internetowych, które pozwala na miksowanie muzyki jak DJ nie kupić prawdziwy mikser dźwięku, ponieważ są one bardzo drogie.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Mikser Dźwięku w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Muzyczne o nazwie Mikser Dźwięku. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Mikser Dźwięku i jest to związane Muzyczne. Nasza nowa gra Mikser Dźwięku jest jedna z najlepszych gier Muzyczne znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Mikser Dźwięku, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Mikser Dźwięku
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Muzyczne

Gra na Pianinie GRAĆ ►
3
3 po 10 - 8894 głosów
Zagrał
194485
razy

W tę grę, musisz grać na pianinie. Możesz użyć klawiszy strzałek lub impulsu lewego przycisku myszy.

Gry na Fortepianie GRAĆ ►
3
3 po 10 - 4832 głosów
Zagrał
129286
razy

W tej grze muzyki, musisz grać na pianinie do komponowania melodii rock. Gry na fortepianie, to impuls left mouse button na klucz i zmienić inne kluczowe fortepianu, górnej lub dolnej.

Xylophone Mistrz GRAĆ ►
6
6 po 10 - 2241 głosów
Zagrał
46099
razy

Skomponuj własną muzykę z tego wielkiego ksylofon! Instrukcje: grać z klawiatury, korzystając z klawiszy A, S, D, F, J, K, L;. Naciskaj każdy z klawiszy, gdy pismo, które osiąga kolor żółty pasek. Miłej zabawy!